Новини    15 лютого 2018 11:11

Голова МХП: Дотації діють за принципом «плати більше податків – отримуй більше підтримки»


Сьогодні маніпулюють на темі отримання дотацій від держави ті, хто хочуть отримувати багато, а сплачувати податки не хочуть. Про це заявив голова правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк  в своїй колонці на ЕП.

За його словами, зараз дуже багато маніпуляцій з приводу дотацій. На його думку, система діє за принципом «плати більше податків – отримуй більше підтримки».

«Нещодавно Державна фіскальна служба оприлюднила список 100 найбільших платників податків в Україні за минулий рік. Серед них є лише дві компанії з аграрної галузі і обидві входять в структуру холдингу МХП. Аграрний сектор у структурі ВВП України становить 11-13%, а серед усіх аграрних  компаній знайшлось лише дві, які увійшли в цей список», – заявив голова МХП.

Та додав, що така система державної підтримки в майбутньому витягне бізнес з «тіні».

«Однак, я оптиміст. Я вірю, що прийде той час, коли платити податки будуть усі без винятку, а принцип розподілу держдотацій «більше плати державі або інвестуй в галузь – більше отримуй підтримки” витягне з «тіні» бізнес», – наголосив бізнесмен.

Він запропонував розробити окрему бюджетну систему участі, для середніх та малих сільгоспвиробників, за спрощеною процедурою, яка може стати для них великим поштовхом.

«МХП завжди підтримував неупереджений підхід до надання державної підтримки сільгоспвиробників будь-якої форми власності та організаційної структури, незалежно від розмірів таких підприємств», – підсумував Юрій Косюк.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...