Новини    16 квітня 2018 15:57

Голландський молочний гігант інвестує $123,7 мільйонів у розширення виробництва в Китаї


В цьому році голландський молочний гігант Royal FrieslandCampina цього року планує вкласти 100 мільйонів євро, або $123,7 мільйонів, у китайський ринок. Про це заявив генеральний директор компанії Хайн Шумахер, повідомляє Інфагро.  Згідно інформації, гроші направлять на розширення виробництва та каналів продажів бренду дитячого харчування Friso.

Зі слів гендиректора компанії, який нещодавно відвідав Китай разом із прем’єр-міністром Голландії Марком Рютте, близько 50% майбутнього зростання ринку в Китаї буде відбуватися саме сегменті дитячого харчування.

«Ми впевнені у довгостроковому зростанні молочного ринку Китаю і будемо продовжувати робити значні інвестиції у китайсько-голландську двосторонню торгівлю. Ми плануємо невеликі додаткові інвестиції в країну в найближчі кілька років», – наголосив Шумахер.

FrieslandCampina, одна з п’яти найбільших світових молочних фірм, протягом десяти років працює в материковій частині Китаю, і зараз працює в більш ніж 120 містах країни.

«Ми будемо направляти інвестиції у сектор громадського харчування. Молоко відіграє все більш важливу роль у цьому бізнесі, пов’язаному з кавою та чаєм, і це буде важливий для нас сектор майбутнього зростання», – сказав він.

За даними матеріалу, у 2017 році нідерландський виробник молока продавав в Китаї від 20 000 до 30 000 тонн дитячих сумішей Friso і Friso Prestige. Цього року вона має намір продати більше 30 тисяч тонн продукції, і планує запустити випуск нових молочних продуктів, таких як сир.

«У лютому FrieslandCampina придбала решту часток Friesland Huishan Dairy, яка була створена в 2015 році як спільне підприємство з виробництва та реалізації місцевої молочної суміші, шоколадних вершків та кавових вершків. Компанія тепер повністю належить FrieslandCampina. Голландська фірма заявила, що реструктує свій бізнес і планує збільшити потужність заводу Friesland Huishan, розташованого поблизу Шеньяна в провінції Ляонін, тому що впевнені у потенціалі компанії», – йдеться у повідомленні.

Щорічне споживання молочної продукції на душу населення в Китаї становить близько 36 кілограмів на рік, а в Японії та Південній Кореї – близько 50 кг. Експерти галузі відзначають, що ринок молочного ринку Китаю буде продовжувати активно зростати.

«Менші міста та сільські райони Китаю далекі від рівня споживання молочної продукції, яку вони повинні мати. Споживання молока та інших молочних продуктів у цих містах має продовжувати зростати і сприяти збільшенню загального споживання», – заявив Чжан Лібінг, доцент кафедри китайського сільськогосподарського університету .

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...