Новини    30 березня 2023 19:08

Фермер з Ірландії винайшов новий спосіб майнити BTC: використовує гній, майнінгові установки та метод анаеробного зброджування

Ферма Кемпбелла виробляє до 700 КвТ електроенергії, чого вистачає, аби забезпечити потреби 12 000 домогосподарств.

Том Кемпбелл є Біткойн-фермер. У компанії Scilling Mining можна запустити первинну ферму в Ірландії, щоб видобути біткойн-майн з анаеробним зброджуванням. Ірландський фермер перетворює коров’ячий гній на цифрове золото. Задля цієї мети використовує три речі — виробники гною (Кемпбелл має велику ферму в графстві Арма), майнінгові установки та метод анаеробного зброджування.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Переважно Кемпбелл використовує здобуту електрику для потреб своєї ферми. Водночас при надлишку, підприємець підключає установки для майнінгу.

Спосіб анаеробного зброджування — це розкладання органічних речовин за участю мікроорганізмів без доступу кисню у герметичних резервуарах – метантенках. Фактично це видобуток енергії через процеси розкладання фекалій.

Ферма Кемпбелла виробляє до 700 КвТ електроенергії, чого вистачає, аби забезпечити потреби 12 000 домогосподарств.

Попри незвичне та складне рішення, воно має сенс з декількох причин:

  • фермер не витрачає надлишкову зелену енергію, а заробляє на ній;
  • такий майнінг не викликає критики з боку еко-активістів.

Анаеробне зброджування стало досить перспективною технологією. Так, експерти підрахували, що якщо всі ферми Ірландії добуватимуть електрику з гною, це покриє 41% енергетичних потреб країни.

Нагадаємо, коаліція міжнародних партнерів у галузі сільського господарства із залученням українського благодійного фонду ДАР та міжнародного фонду Alight створила благодійну платформу FARMERHOOD: від Фермера до Фермера, яка передбачає надання допомоги постраждалим від війни українським фермерам із земельним банком до 500 га.

Один із лідерів у галузі робототехніки зі штучним інтелектом компанія Carbon Robotics, представила минулого тижня першу в галузі функцію LaserThinning, продовжуючи розвиток інновацій своєї машини LaserWeeder. LaserThinning націлена на ділянки, де овочеві культури цілеспрямовано засіваються, а потім проріджуються для оптимальної відстані між культурами, зростання і врожайності.

Минулими роками впровадження інновацій у сільське господарство дало змогу коригувати способи обробки культур та інші процеси. Фермерові навіть не потрібно мати досвід, щоб використовувати технології та побачити, як вини змінюють відповідну діяльність, роблять її вигіднішою, ефективнішою, безпечнішою та простішою.

Раніше повідомляли, як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...