Новини / Технології     24 січня 2019 08:30

Ферма на Житомирщині оголосила конкурс на кращого робота для збору лохини

Житомирська компанія, яка виробляє продукцію під брендом «iBerry» оголосила конкурс на кращого робота для збору лохини. Подавати свої проекти можна до кінця січня. Згодом компанія обере переможця й запустить робота в серійне виробництво.

Про це повідомляє «Перший Житомирський».

Ягідне господарство має біля 100 га землі  в Радомишльському районі Житомирщини. Підприємство планує створити самохідну платформу, аби транспортувати вантажі полем.

На три кращі проекти компанія виділить грант, а проект-переможець запустить у масове виробництво та продаватиме як по Україні, так і за кордоном.

Читайте: Імпортна лохина знизила ціни вітчизняної на 30%

«Цього літа ви зможете побачити перші робочі прототипи у нас на полі», – заявили в компанії.

Компанія вже використовує сучасні технології на своїх плантаціях. Зокрема, охоронці патрулюють місцевість дронами. А вся техніка обладнана спеціальними GPS-трекерами.

Як раніше повідомляв Landlord, у Чилі лохина має врожайність 18 тонн з одного гектара. Вирощують ягоди на двох великих підприємствах. У першому – плантації площею 100 га, у другому – 500 га. Працюють з 2002 року. У сезон для збору врожаю задіюють 2500 працівників. При цьому процес максимально технологізований.

Врожай збирає великий масивний комбайн. Зверху на ньому працівники одразу сортують і розкладають ягоди в ящики. Так лохина менше псується.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також