Новини    25 травня 2023 13:13

ФДМУ виставить на аукціон склади у порту Рені


Фонд держмайна планує провести 2 та 6 червня 2023 року три орендні аукціони на об’єкти нерухомості, що розташовані на території Ренійського морського торговельного порту та підхожі для складської діяльності та виробництва.

Про це йдеться у повідомленні ФДМУ.

Першою виставляється виробнича будівля нафтової дільниці площею 115,8 м². Стартова вартість оренди складає 1,8 тис. грн, гарантійний внесок — 15,5 тис. грн. Нерухомість розташовано на території вантажного термінала за адресою: Одеська обл., м. Рені, вул. Дунайська, 188. Аукціон відбудеться 2 червня, прийом заявок на участь до 20:00 1 червня 2023 року. Детальніше за посиланням.

Також 6 червня у державній електронній торговій системі “Прозорро.Продажі” відбудуться орендні аукціони двох складів у Ренійському порту. Прийом заяв на участь в аукціонах триватиме до 20:00 5 червня 2023 року.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Перший склад площею 2194,3 м² розташований на території 1-го вантажного району  у корпусі “Д” порту. Вартість активу складає 39,7 тис. грн, гарантійний внесок для участі в аукціоні — 79,4 тис. грн. Детальніше про об’єкт за посиланням.

Другий склад площею 1450 м² розташовано у корпусі “Є” на території 1-го вантажного району порту. Цей актив пропонується зі стартовою вартістю оренди у 27,2 тис. грн, вартість гарантійного внеску для участі в аукціоні складає 54 тис. грн. Детальніше про актив за посиланням.

Всі запропоновані активи Ренійського морського торговельного порту перебувають у задовільному стані та підключені до всіх необхідних комунікацій для господарської діяльності й можуть бути використані за будь-яким цільовим призначенням.

Строк оренди активів встановлений на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування.

Довідка: Порт Рені розташований на Дунаї. На відміну від більшості інших українських портів він зміг продовжити роботу, попри російську агресію. З серпня 2022 року Адміністрація морських портів розпочала активні роботи з поглиблення акваторії порту Рені, щоб довести глибини до паспортних значень.

Максимальна глибина біля морських причалів складає вже сім метрів. Цього достатньо, щоб приймати всі судна, осади яких дозволяють пройти через відповідні канали. Орієнтовний термін закінчення експлуатаційного днопоглиблення — другий квартал 2023 року.

Нагадаємо, Ренійська міська рада надала ТОВ “Девелопмент Рені Термінал” попередній дозвіл на будівництво мультимодального термінала в Ренійському морському порту.

За підсумками 2022 року Ренійський морський торговельний порт збільшив обробку вантажів у 6,5 раза.

Новоутворена стивідорна компанія Danube Logistics Group, у порту Рені отримала статус портового оператора, веде роботу із запуску контейнерного термінала в Рені, а також готується будувати склади підлогового зберігання.

“Ренійський елеватор” має намір провести реконструкцію цілісного майнового комплексу підприємства для здійснення перевалки олії. Також планують збудувати шість металевих місткостей для зберігання зерна, кожна з яких у 1892м3 із транспортними лініями.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...