Новини    03 травня 2023 20:37

Ренійський елеватор зведе потужності для перевалки рослинної олії

З метою організації перевалки олії та будівництва додаткового зберігання підприємство звернувся до Ренійської міської ради з проханням дозволити розробку нового детального плану території

“Ренійський елеватор” має намір провести реконструкцію цілісного майнового комплексу підприємства для здійснення перевалки олії. Також планують збудувати шість металевих місткостей для зберігання зерна, кожна з яких у 1892м3 із транспортними лініями, повідомляє Юг.Тoday з посиланням на інформацію Ренійської міськради.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

З метою організації перевалки олії та будівництва додаткового зберігання “Ренійський елеватор” звернувся до Ренійської міської ради з проханням дозволити розробку нового детального плану території земельної ділянки площею 2,97 га.

Окремою проблемою, яка виникла на шляху розширення “Ренійського елеватора”, є необхідність реконструкції залізничних та автомобільних колій у точці їхнього перетину на автотрасі Рені – Ізмаїл. Позаяк ця точка знаходиться в безпосередній близькості від елеватора, Ренійська міськрада звернулася до керівництва Одеської залізниці з проханням перенести залізничний переїзд, що діє, аби поліпшити схему руху великовантажного автотранспорту (насамперед фур із зерном).

Нагадаємо, за підсумками трьох кварталів 2023 ФР (завершилися 31 березня) олійноекстракційні заводи Kernel переробили 1,86 млн т олійних культур, що на 8% менше аналогічного показника роком раніше.

У MOST Logistic Terminal планують розширити елеваторну діяльність термінала та надавати послуги зі зберігання зерна. На терміналі розпочали зведення зерносховища на 10 тис. тонн одночасного зберігання.

Компанія “Аскет Шиппінг” розпочинає в Одеській області будівництво зерносховища потужністю 5 тис. т.

Компанія “НІБУЛОН” стала учасником нової програми приватного партнерства USAID – US Agency for International Development! Агенція виділяє кошти на підтримку проєкту з будівництва перевантажувального термінала в м. Ізмаїл (Одеська обл.), повідомила пресслужба компанії.

Контейнерний фідер T-MOON здійснив свій перший рейс до порту Ізмаїл. Про це повідомила пресслужба портового оператора Iteris.

Технологія модульних зерносховищ прийшла в Україну з Канади, США та Австралії. Аграрії цих країн вже давно використовують ці конструкції. В Україні є також кілька компаній, які мають досвід роботи з таким видом зберігання, як от ІМК чи МХП.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...