Новини    16 лютого 2018 17:10

Експорт підняв внутрішні ціни пекінської капусти на 60%


За останні кілька днів пекінська капуста подорожчала на 60%. Про це повідомляють фахівці «Інфо-Шувар», посилаючись на дані щоденного моніторингу цін на найбільших гуртових ринках країни. Загалом, за останній тиждень, було зафіксовано суттєве зростання ціни на білоголову та пекінську капусти.

«Зараз пекінська капуста пропонується на майданчиках оптового ринку західної України за ціною 10-13 гривень за один кілограм. Виробники «пекінки» пов’язують зростання ціни з надзвичайно високим попитом з боку експортерів. З вересня по січень з України було експортовано 3,7 тис. тонн пекінської капусти , майже весь обсяг було вивезено в зимові місяці. Білорусь стала єдиним покупцем української «пекінки». Цікавим є те, що в порівнянні з минулим роком експорт української «пекінки» збільшився в рази. Протягом грудня 2016 та січня 2017 року з країни було вивезено лише 600 тонн цієї продукції», – кажуть аналітики.

За даними дослідження, білоголова капуста теж збільшується в ціні. В порівняні з минулим роком її вартість зросла більше ніж вдвічі

«Станом на середину поточного тижня, гуртова ціна на білоголову капусту досягала найвищої відмітки 6 гривень за один кілограм. Потім, ціни трохи відкотились до 4,7-5 грн за кілограм , але це найвищий показник від початку закладання врожаю у сховища. Слід зазначити, що в порівнянні із минулим роком, пекінська капуста вже подорожчала мінімум на 20%, а білоголова зросла в ціні більш, ніж вдвічі», – заявили експерти.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...