Новини / Рейдерство     29 січня 2022 07:45

Екскерівника філії ДПЗКУ підозрюють в зловживанні на 300 тис. грн

Сума збитків, завданих фермерському господарству, складає майже 300 тисяч грн

Екскерівника філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» підозрюють в зловживанні на 300 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2020 року між однією з філій ДПЗКУ та фермерським господарством-постачальником було укладено домовленість.

Так, постачальник зобов’язався передати у власність підприємства 24 т насіння соняшника. Підприємство своєю чергою повинно було провести повний розрахунок за отриманий товар та належним чином оформити документи про його отримання.

Зазначається, що колишній директор філії, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, не вніс відомості про отримання товару в облікові документи підприємства та до товарно-транспортної накладної. Зазначений службовець не надав фермерському господарству жодних підтверджуючих документів, на підставі яких воно могло отримати кошти за поставлений товар.

Сума збитків, завданих фермерському господарству, складає майже 300 тисяч грн.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 1 тис. до 4 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років.

Раніше Landlord повідомляв, що на Житомирщині незаконно видобули піску на 42,4 млн грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також