Новини / Політика     21 листопада 2018 14:31

Дрони для аграріїв: нардепи проігнорували розгляд законопроекту


На розгляд Верховної Ради внесли законопроект, який передбачає дотації аграріям на придбання українських дронів. Автори ініціативи зазначають, що ці пристрої дешеві, мало затратні та використовуються для оперативної оцінки полів та локального внесення засобів захисту рослин. Проте розгляд законопроекту перенесли, адже більшість народних депутатів не з’явилася в сесійній залі.

Про це повідомляє УНН.

Законопроект № 8275 про внесення змін до Закону “Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу”, де йдеться про дронів, народні депутати мали розглядати 20 листопада.  Автори  ініціативи зазначають, що в Україні технологія діагностики та оцінки стану рослин за допомогою безпілотників стримується через те, що держава не підтримує впровадження цієї техніки. Саме тому необхідно розширити перелік техніки і обладнання для агропромислового комплексу в частині надання бюджетної підтримки на придбання дронів.

Читайте: Яким є ринок агродронів, що сприяє його розвитку, а що гальмує

Проте законопроект поки що не розглядали, адже більшість народних депутатів не з’явилася в сесійній залі ВР. Тож розгляд перенесено на наступне засідання.

Як повідомляв LANDLORD даний законопроект був прийнятий за основу та в цілому на  засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин ще 5 місяців тому. Тоді ініціатори змін заявляли, що законопроект необхідно поставити на розгляд парламенту позачергово, оскільки він не потребує досить широкого обговорення.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також