Новини / Фінанси     01 серпня 2023 18:07

Дохід океанського перевізника CMA CGM знизився на $7,2 млрд

У першому півріччі продовжували переважати тенденції кінця 2022 року з "погіршенням ринкових умов у галузі транспорту та логістики"

Дохід французької судноплавної групи CMA CGM сягнув 12,3 млрд доларів у другому кварталі 2023 року, що є значно нижчим показником проти аналогічного періоду минулого року.

Чистий прибуток компанії становить 1.3 млрд доларів, інформує пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Загалом доходи перевізника впали приблизно на 37% проти показника минулого року у 19,5 млрд доларів. Чистий прибуток торік становив 7,6 млрд доларів, що майже у шість разів більше.

У CMA CGM пояснили, що результати здебільшого зумовлені судноплавним бізнесом компанії. Так, консолідований дохід від судноплавних операцій становив 8,4 млрд доларів, що на 47,9% менше, ніж у другому кварталі 2022 року. Крім того, показник EBITDA склав 2,2 млрд доларів — на 76% нижче, ніж у попередньому періоді.

У компанії зауважили, що обсяги перевезень залишилися високими на контейнерних лініях “Північ-Південь”. Тоді як на лініях Транстихоокеанського регіону та на маршруті “Азія-Європа” обсяги впали через падіння попиту й скорочення запасів.

Довідка. CMA CGM Group — французька транспортна компанія, що займається переважно морськими контейнерними перевезеннями. Компанія оперує флотом з понад 500 суден (із них 131 власних, інші зафрахтовані), що заходять у більш ніж 420 портів по всьому світу. CMA CGM Group представлена в 160 країнах світу через міжнародну мережу своїх регіональних відділень, що включає 750 офісів і філій.

Нагадаємо, французька судноплавна група CMA CGM погодилася придбати 100% Bolloré Logistics за 5 мільярдів євро (близько 5,5 мільярдів доларів США) після ексклюзивних переговорів між двома компаніями.

Німецька контейнерна лінія Hapag-Lloyd AG у січні-вересні 2022 року збільшила чистий прибуток порівняно з аналогічним періодом минулого року у 2,5 раза — до €13,8 млрд.

У першому кварталі 2023 року консолідований дохід агропромислового комплексу “Астарта” зріс на 37%, порівняно з аналогічним періодом минулого року до 164 млн євро.

Великі міжнародні корпорації, які залишилися в рф після її вторгнення в Україну, включно з Philip Morris і Danone, минулого року отримали в країні сотні мільярдів доларів доходу.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також