Новини / Логістика     10 травня 2023 19:33

CMA CGM планує поглинути Bolloré Logistics за 5,5 млрд доларів

У CMA CGM відзначили, що в разі схвалення угоди перевізник увійде у п’ятірку найвпливовіших гравців логістичної галузі

Французька судноплавна група CMA CGM погодилася придбати 100% Bolloré Logistics за 5 мільярдів євро (близько 5,5 мільярдів доларів США) після ексклюзивних переговорів між двома компаніями.

Bolloré Group ще не схвалила угоду, повідомляє Container News.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Процедури інформування та консультацій з відповідними представницькими органами персоналу Bolloré Group, що стосуються цієї транзакції, зараз будуть ініційовані, – заявили в Bolloré Group, додавши, що рішення про те, використовувати чи ні цей опціон пут, буде прийнято наприкінці процедури.

У CMA CGM відзначили, що в разі схвалення угоди перевізник увійде у п’ятірку найвпливовіших гравців логістичної галузі.

Довідка. CMA CGM Group — французька транспортна компанія, що займається переважно морськими контейнерними перевезеннями. Компанія оперує флотом з понад 500 суден (із них 131 власних, інші зафрахтовані), що заходять у більш ніж 420 портів по всьому світу. CMA CGM Group представлена в 160 країнах світу через міжнародну мережу своїх регіональних відділень, що включає 750 офісів і філій.
Bolloré Logistics – це транспортний і логістичний бізнес-підрозділ Bolloré Transport & Logistics, дочірньої компанії Bolloré Group.

Нагадаємо, документ про інвестиції CMA CGM в Одеський порт було підписано під час візиту міністра інфраструктури України до Франції. “Впродовж 5 років ми суттєво збільшимо вантажопотік”, – коментує перспективи такого співробітництва Володимир Омелян.

Компанії, зокрема CMA CGM, розглядають можливість використання біопального на своїх суднах.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також