Новини    14 серпня 2023 11:11

Дев’ять громад отримали екскаватори від USAID

Спецтехніку Програма USAID DOBRE закуповує відповідно до запитів громад-партнерів

У межах проєкту екстреного реагування на виклики війни Програма USAID DOBRE надає різне обладнання, інструменти та техніку на запити громад. Зараз уже дев’ять громад отримали екскаватори. Їх будуть використовувати для ремонту систем водопостачання та водовідведення, доріг та тротуарів, розбирання завалів та розчищення територій, а також упорядкування несанкціонованих сміттєзвалищ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Багатофункціональні екскаватори отримали:

  • Херсонська область: Чорнобаївська, Великоолександрівська та Милівська громади,
  • Миколаївська область: Снігурівська, Шевченківська та Березнегуватська громади,
  • Харківська область: Малинівська та Вільхівська громади,
  • Запорізька область: Кушугумська громада.

Невдовзі ще низка громад отримають екскаватори, а також трактори, міні-навантажувачі, тракторні причепи та навісне обладнання для тракторів. Спецтехніку Програма USAID DOBRE закуповує відповідно до запитів громад-партнерів.

Нагадаємо, проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив  50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”.

USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.

Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...