Новини / Політика     16 грудня 2020 16:35

Денис Шмигаль: МинАП буде відновлено на початку 2021 року

Наразі кабінет міністрів України обговорює кандидатуру міністра аграрної політики. Міністерство було ліквідовано у вересні минулого року

Кабінет міністрів України планує відновлення міністерства аграрної політики. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, яке відбулося 16 грудня 2020 року. Міністерство було ліквідоване більше року тому – у вересні 2019 року. Про це повідомив сайт Радіо Свобода.

«Україна має потужний аграрний сектор, тому я з перших місяців роботи нашого уряду говорив про необхідність відновлення роботи профільного аграрного міністерства. Нам потрібна ефективна державницька політика в сфері АПК, а також захист інтересів українських виробників. На початку наступного року можна очікувати, що відбудеться створення повноцінного аграрного міністерства», – підкреслив Денис Шмигаль.

ЧитайтеБогдан Данилишин: інфляційний тиск в економіці залишається помірним

Далі він повідомив, що остаточного рішення щодо кандидатури на посаду очільника відновленого міністерства ще прийнято. Наразі кабінет міністрів веде дискусії з цього приводу, обговорюючи різні кандидатури.

Водночас, під час вчорашнього засідання парламентської фракції Слуга Народу, на посаду міністра аграрної політики була розглянута кандидатура Романа Лещенка, голови держгеокадастру України.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна стала найбільшим експортером рослинних олій до країн ЄС.

Читайте також