Новини / Думки     11 березня 2019 13:58

Чим Україна може зацікавити німецьких інвесторів – Олег Бахматюк

Аграрний потенціал України на сьогодні використаний недостатньо і може становити інтерес зокрема для інвесторів з Німеччини. Так вважає власник «Укрлендфармінгу» Олег Бахматюк.

Про це повідомляє прес-служба Ukrlandfarming.

В умовах конкуренції держав світу на міжнародному ринку агросектор України відкриває для провідних світових фінансистів та інституцій широкі можливості. В інтерв’ю німецькому виданню Die Welt Олег Бахматюк виклав своє бачення перспективності інвестицій в український АПК.

На його думку, Німеччина, яка є одним із провідних світових виробників сільгосптехніки, може використовувати сільське господарство України для тестування нових технологій у сфері:

  • точного землеробства;
  • механізації виробництва;
  • підвищення врожайності.

Читайте: Як стати одним із лідерів агроринку після втрати 50% активів – Бахматюк про спасіння Укрлендфармінгу

«Україна могла б фактично стати полем битви для дуже здорової конкуренції між США та Німеччиною. Інвестуючи в Україну, вони зможуть отримати достатній контроль над потоками товарів на важливі ринки Близького Сходу та Азії. Україну можна розглядати як Бразилію для Європи, як це було 20 років тому», – заявив Олег Бахматюк.

За словами власника «Укрлендфармінгу», у наступні 10 років Україна має всі можливості для збільшення вдвічі виробництва агропродукції, зокрема експорту зерна. Кращими перспективами для України Олег Бахматюк вважає збільшення експорту продукції АПК з високою доданою вартістю, наприклад тваринних білків.

Landlord раніше повідомляв про те, що за останні три роки «Укрлендфармінг» наростив поголів’я худоби на 11%. Аби досягти необхідних результатів, в «Укрлендфармінгу» використовують новітні технології утримання худоби та оптимізують генетику стада.

Читайте також