Новини / Тваринництво     13 лютого 2019 13:34

Генетика та новітні технології утримання: Укрлендфармінг пояснив збільшення поголів’я худоби на 11%

За останні 3 роки агрохолдинг «Укрлендфармінг» наростив поголів'я худоби на 11%. Сьогодні це – 6,2 тис. корів. Динаміка приросту на підприємстві зберігалася попри негативну статистику по всій країні – за даними Держстату, торік кількість ВРХ в Україні зменшилася на 4,3%. Аби досягти необхідних результатів, в «Укрлендфармінгу» використовують новітні технології утримання худоби та оптимізують генетику стада.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Поряд зі збільшенням кількості голів ВРХ, на підприємстві зростають і надої молока. За останні 3 роки його кількість збільшилася на 4% – до 109 тис. тонн на рік. Також зросла жива вага проданої ВРХ. 2018-го вона становила 5,6 тис. тонн.

«У господарстві ми пасли м’ясну худобу на спеціально відведених для вирощування ВРХ землях. Вони не дуже придатні для вирощування там зернових, але підходять для випасу. Також у компанії ми будуємо підлоти. Це – спеціалізовані комплекси з великою концентрацією поголів’я», – розповів Василь Лобода, директор з виробництва групи компаній «Укрлендфармінг».

ЧитайтеКатастрофічна посуха в Австралії: у пошуках води корови долають сотні кілометрів

Агрохолдинг також впроваджує канадську технологію утримання корів. Її суть у тому, що тварини випасаються чи гуляють на свіжому повітрі цілорічно.

Крім того, «Укрлендфармінг» задля збільшення рентабельності виготовляє корми для худоби із зерна власного виробництва. А для отримання дешевого силосу – висаджує на плантаціях спеціальне насіння високоврожайних гібридів кукурудзи.

Як раніше повідомляв Landlord, у селі Скорики на Тернопільщині на фермерському підприємстві «Україна» встановили рекордні надої молока. За минулий рік одна корова в середньому дала 10 765 кг молока. Для порівняння по Україні ця цифра майже вдвічі нижча – 6 054 кг на рік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також