Новини    28 грудня 2021 08:45

Чиказькі соєві боби та кукурудза досягли багатомісячних максимумів на тлі посухи у Південній Америці

Разом з тим врожай сої та кукурудзи на півдні Бразилії цього сезону очікується менше, оскільки поля страждають від сухості

Чиказькі соєві боби та кукурудза виросли в понеділок і досягли багатомісячних максимумів, оскільки несприятлива спека та посушлива погода у Південній Америці посилили побоювання щодо пропозиції. Про це повідомляє Reuters.

“Найбільш активні соєві боби на торговій біржі Чикаго виросли на 0,7% до $13,51 за бушель до 1137 GMT, продовживши зростання, що спостерігалося перед Різдвом, і досягнувши максимуму з середини серпня. Кукурудза виросла на 0,9% до $6,11 за бушель, досягнувши максимуму з кінця червня. Пшениця виросла на 0,2% до $8,16 за бушель, також зберігши передріздвяне зростання”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пшениця також виросла, але дилери відзначили, що багато учасників ринку все ще відсутні після різдвяних канікул. Це означає, що відносно невеликі угоди можуть спровокувати значніший, ніж зазвичай, рух цін. Разом з тим врожай сої та кукурудзи на півдні Бразилії цього сезону очікується менше, оскільки поля страждають від сухості.

“Прогнози погоди для регіонів Бразилії та Аргентини, що виробляють сою та кукурудзу, як і раніше, виглядають дуже сухими цього тижня. Є побоювання, що погодна модель Ла-Нінья може призвести до тривалої посухи, що може спричинити стрес у посівів”, — сказав один європейський трейдер.

Зазначається, що пшениця отримала підтримку завдяки очікуванням зростання попиту, оскільки перед Різдвом було оголошено довгоочікуваний тендер від Іраку, а також очікуються нові тендери від інших покупців.

“Ірак запросив номінальні 50 тис. т, але ця країна часто купує більше за номінальний обсяг. Є очікування, що Єгипет може оголосити новий тендер на закупівлю пшениці, у Китаю зберігається потреба в імпорті пшениці, а Росія знову підвищила експортне мито, що є гарною новиною для конкурентів Росії у тендерах на закупівлю пшениці”, — додав трейдер.

Раніше Landlord повідомляв, що посуха в Україні та Росії загрожує розвитку озимини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...