Новини / Інвестиції     05 жовтня 2021 19:21

Чорноморський банк торгівлі та розвитку профінансував українські проєкти на €776,2 млн

Це підтверджує статус України як активного учасника міжнародних економічних відносин

Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування за 48-и в розмірі 776,2 млн євро. У Мінагро стверджують, що це підтверджує статус України як активного учасника міжнародних економічних відносин.

“Україна зацікавлена у посиленні торговельно-економічних зв’язків та є надійним партнером для реалізації широкого спектра фінансових проєктів. Зокрема,  фінансування від Чорноморського банку торгівлі та розвитку отримали такі сфери економіки, як споживчий сектор, фінансові установи, промисловість, комунальний сектор, телекомунікаційні послуги, енергетика, сировина тощо. Ми націлені на подальше розширення взаємовигідної співпраці нашими міжнародними партнерами”, – заявив заступник міністра Тарас Качка.

Також у ході 138-го засідання Ради директорів ЧБТР було поінформовано про операції банку, розглянуто нові проєкти банку та зміни до вже наявних. Здійснено піврічний огляд бюджету 2021 року.

Довідка. Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) — міжнародна фінансова організація зі штаб-квартирою в Салоніках, Греція, була створена Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною та Україною. ЧБТР розпочав свою діяльність у червні 1999 року.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Кернел відзвітував про зростання прибутку в чотири рази.

Джерело: Міністерство економіки

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також