Новини    06 лютого 2023 19:34

Через дефіцит жолудів: Іспанія може призупинити виробництво хамону

Внаслідок спекотного та сухого літа дуби стали давати менше жолудів

Цінний в Іспанії jamón ibérico bellota знаходиться під загрозою через кліматичну кризу, оскільки підвищення температури та низька кількість опадів загрожують ключовому інгредієнту раціону свиней – жолудям, повідомляє The Guardian.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Хамон iberico bellota виготовляється лише з чорноногих свиней, які мають провести останній місяць свого життя, харчуючись жолудями у дубовому лісі.

Внаслідок спекотного та сухого літа дуби стали давати менше жолудів. 2022 рік став найспекотнішим за всю історію спостережень в Іспанії та третім за рівнем посушливої погоди. Кількість дощів у регіоні Екстремадура знизилась за останні 50 років на 35%. Це, а також падіння ринкової ціни призвело до 20% зниження обсягу виробництва одного з найдорожчих різновидів хамону.

Президент компанії Señorio de Montanera з виробництва хамону Франсіско Еспарраго зазначив, що навіть якщо це літо не буде таким посушливим, як у 2022-му, виробники не налаштовані оптимістично.

Я очікую, що цей рік буде найгіршим за 40 років моєї роботи в компанії. Згідно з правилами, виробникам хамону berico bellota дозволено імпортувати жолуді з інших країн. Основними продавцями жолудів є Марокко та Алжир, але я хвилююся, що імпорт жолудів може викликати нові захворювання, — зазначив фахівець.

Нагадаємо, 23 січня 2023 року сотні пекарів Парижа вийшли на протест проти підвищення вартості електроенергії та сировини. Протест став продовженням низки мітингів французів через раптове підвищення цін, пов’язане з війною в Україні, а також пандемією Covid-19, яка розірвала глобальні ланцюги постачань.

Асоціація “Свинарі України” впровадила проєкт із відновлення перерваних війною ланцюгів постачання на вітчизняному ринку свинини. Така підтримка для українських виробників та переробників здійснюється за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...