Новини / Інвестиції     28 вересня 2021 12:58

Частину порту Чорноморська можуть передати новому інвестору


Фонд держмайна планує оголосити новий конкурс на право оренди майнового комплексу в порту Чорноморська, повідомив заступник голови ФДМ Леонід Антоненко.

Частина порту Чорноморська, яку з 2018 року орендувало ТОВ “Европіан Агро Інвестмент Юкрейн”, можуть передати іншому інвестору.

Читайте: Херсонський морпорт до кінця року передадуть концесіонеру

За словами Антоненка, головною причиною того, що оренда комплексу не принесла потрібних результатів, був непрозоро проведений комплекс на право оренди.

У березні 2021 року Фонд держмайна після відповідного судового рішення розірвав договір з ТОВ “Европіан Агро Інвестмент Юкрейн”, яка орендувала другий термінал в порту Чорноморська. Причина – борги по орендній платі, ще з серпня 2019 року. Орендар оскаржив це рішення в суді касаційної інстанції.

“Орендна плата була, але гроші так і не були інвестовані. Далі почалися суди. Більше ми не бачили цієї компанії. Тільки в державний бюджет борг склав півмільйона гривень. Схожі суми заборгованості у компанії і перед балансоутримувачем. І потім почалися суди по виселенню цієї компанії, які не закінчилися досі. Наступного тижня Верховний Суд розглядатиме касаційну скаргу цього орендодавця”, – розповів заступник голови ФДМ.

В оренду було передано: майно загальною площею 113 106,5 кв. метрів складські приміщення, вагова; підкранові шляхи № 13,15,16,17; дві відкриті складські майданчики; будівля складу генеральних вантажів; будівлю електромеханічного цеху; автодорога в тилу причалів №7-10 ДП МТП Чорноморськ.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Леонардо Ді Капріо став співвласником стартапу з вирощування лабораторного м’яса. 

Джерело: USM

Читайте також