Новини    26 березня 2023 19:48

Cargill розробляє нову технологію виробництва жирів

Компанія розробила технологічну платформу для виробництва культивованих жирів і олій на основі клітин, багатих омега-3, і має нові запатентовані методи приготування структурованих емульсій масло/вода для заміни рослинних і тваринних жирів

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів. Нова технологія підійде для альтернативних м’ясних та молочних продуктів рослинного походження, де жири та олії допомагають забезпечити структуру, смак, текстуру та поживний профіль, повідомляє Ofimagazine.com.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Гендиректор Cubiq Foods Андрес Монтефельтро зауважив, що підписання угоди про спільну комерційну діяльність є наступним етапом нашого партнерства, оскільки сама технологія вже готова до реалізації.

Асортимент альтернативних жирів Cubiq Food включає продукт Go!Drop, рослинний замінник тваринних жирів у оброблених м’ясних продуктах, молочних продуктах, соусах, хлібобулочних виробах, кондитерських виробах і насичених рослинних жирах (таких як кокосова олія) у веганських харчових продуктах.

Cubiq Foods використовує клітинні культури та олійно-водяні емульсії (гелеутворення) для заміни насичених рослинних і тваринних жирів у виробництві продуктів харчування.

Компанія розробила технологічну платформу для виробництва культивованих жирів і олій на основі клітин, багатих омега-3, і має нові запатентовані методи приготування структурованих емульсій масло/вода для заміни рослинних і тваринних жирів у виробництві харчових продуктів.

Довідка. Cargill — одна з найбільших глобальних агропромислових і торговельних компаній. Займається виробництвом і продажем зерна, олії, цукру, какао, м’яса, біопалива. Оперує у 70 країнах, веде торгівлю у 125 країнах світу. У бізнесах компанії працюють 155 тис. працівників.

Міжнародний сировинний трейдер Cargill за підсумками 2022 фінансового року (1 червня 2021 — 31 травня 2022) збільшив чистий прибуток порівняно з попереднім фінансовим роком на 35% — до $6,68 млрд. Про це свідчить річна звітність компанії, повідомляє “Порти України” з посиланням на Bloomberg.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) завершило першу передпродажну консультацію щодо харчових продуктів для людей, виготовлених із культивованих клітин тварин.

Команда старшокурсників з Дартмутського коледжу (штат Нью-Гемпшир, США) розробила проєкт, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.

Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...