Новини / Трейдинг     20 листопада 2018 13:21

Будівництво зернового терміналу на Одещині на стадії завершення


Компанія MV Cargo, яка на Одещині в порту “Південний” будує зерновий термінал , отримала фінальний транш від Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Гроші мають піти на завершальний етап будівництва. Зерновий термінал потужністю 5 млн. тонн складатиметься з 14 силосів місткістю по 15 тис. тонн і складу підлогового зберігання зерна на 80 тис. тонн.

Про це повідомила прес-служба MV Cargo.

Новий термінал зможе забезпечувати понад 10% експорту українських зернових та принести державі 600 млн гривень на рік. Організація обіцяє, що на терміналі зможуть отримати роботу 500 людей. Станом на другу половину вересня проект реалізували на 85%.

“Зовсім скоро кожен український фермер зможе продавати своє зерно на світові ринки напряму без посередників”, – заявили у компанії.

Читайте: До кінця 2018 року зернові термінали запрацюють ще в трьох українських портах

У 2016-2017 роках IFC і ЄБРР надали MV Cargo на будівництво зернового термінала два кредити по $ 37 млн. Вартість реалізації всього проекту – $ 150 млн. Зерновий термінал MV Cargo – спільний проект української компанії MV Cargo та американської корпорації Cargill.

Як повідомляв LANDLORD, MV Cargo відкрило перший пусковий комплекс спільного з Cargill зернового терміналу в морському торговому порту «Південний» (Одеська область).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також