Новини    23 березня 2018 12:48

До кінця 2018 року зернові термінали запрацюють ще в трьох українських портах


Протягом 2018 року в трьох українських портах почнуть роботу нові зернові термінали – в Південному, Бердянську та Миколаєві. Сукупна пропускна здатність цих трьох терміналів становить 9,5 млн тонн.  Про це заявив глава Адміністрації морських портів України Райвис Вецкаганс, виступаючи на Першому британо-українському Морському інфраструктурних Форумі в Одесі, передає кореспондент ЦТС.

«Саме в цьому році ми очікуємо запуск трьох проектів. Це проект MV Cargo в порту Південний, проект зернового терміналу в порту Бердянськ і термінал компанії «Евровнешторг» в порту Миколаїв», – заявив Вецкаганс.

За словами керівника АМПУ, Комплекс MV Cargo зможе обробляти до 5 млн тонн на рік, термінал в Бердянську – 0,5 млн тонн, «Евровнешторг» – 4 млн тонн.

Також Вецкаганс зазначив, що в 2019 році зерновий термінал почне працювати в порту Маріуполь на базі ДП «Маріупольський МТП». Будівництво цього терміналу почалося влітку 2017 року. Раніше орієнтовним терміном запуску першої черги терміналу називався кінець 2018 року.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...