Новини    23 березня 2018 12:48

До кінця 2018 року зернові термінали запрацюють ще в трьох українських портах


Протягом 2018 року в трьох українських портах почнуть роботу нові зернові термінали – в Південному, Бердянську та Миколаєві. Сукупна пропускна здатність цих трьох терміналів становить 9,5 млн тонн.  Про це заявив глава Адміністрації морських портів України Райвис Вецкаганс, виступаючи на Першому британо-українському Морському інфраструктурних Форумі в Одесі, передає кореспондент ЦТС.

«Саме в цьому році ми очікуємо запуск трьох проектів. Це проект MV Cargo в порту Південний, проект зернового терміналу в порту Бердянськ і термінал компанії «Евровнешторг» в порту Миколаїв», – заявив Вецкаганс.

За словами керівника АМПУ, Комплекс MV Cargo зможе обробляти до 5 млн тонн на рік, термінал в Бердянську – 0,5 млн тонн, «Евровнешторг» – 4 млн тонн.

Також Вецкаганс зазначив, що в 2019 році зерновий термінал почне працювати в порту Маріуполь на базі ДП «Маріупольський МТП». Будівництво цього терміналу почалося влітку 2017 року. Раніше орієнтовним терміном запуску першої черги терміналу називався кінець 2018 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...