Новини / Ринок землі     30 липня 2020 18:30

Бізнес має працювати, а не ходити по чиновниках – Роман Лещенко

Очільник держгеокадастру пообіцяв представникам бізнесу і інвесторам максимальне сприяння і простоту вирішенні питань оформлення земельної документації

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру допомагає і буде допомагати інвесторам. Про це заявив голова Держгеокадастру Роман Лещенко під час онлайн-зустрічі з представниками бізнес-асоціацій та інвесторів, які звернулися до відомства в рамках співпраці у форматі «G2B».

Ці зустрічі передбачають напрацювання рішення проблемних питань, які можуть виникнути, чи виникли у бізнесу в процесі оформлення земельної документації.

Читайте: На імпорт продуктів тваринництва введені нові форми сертифікатів 

«Ми пропонуємо алгоритм дій для оперативного вирішення питань і за зрозумілою для всіх процедурою. Це інвестиційна привабливість нашої країни. Якщо підприємці хочуть вкладати кошти в розвиток економіки країни і при цьому працювати в правовому полі – ми з задоволенням їм у цьому допоможемо. Держгеокадастр має бути зручним сервісом і для фізичних осіб і для інвесторів. Бізнес має працювати на розвиток економіки, а не ходити по кабінетам чиновників», – зазначив Роман Лещенко за підсумками зустрічі.

Учасники зустрічі, серед яких були прдставники Європейської Бізнес Асоціації, Американської торгової палати, посольств Великобританії і Нідерландів, висловили держгеокадастру вдячність за відкритість і роботу, яка регулярно проводиться в рамках вирішення земельних питань, що виникають у інвесторів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що держгеокадастр виявив чисельні факти подвійної приватизації земельних ділянок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також