Новини / Овочівництво     08 лютого 2022 19:00

Білорусь заборонила експорт цибулі, білокачанної капусти та яблук

Отримати необхідні документи неможливо

У Білорусі перестали видавати сертифікати для експорту яблука, капусти та цибулі з Білорусі навіть для їх постачання до Росії. Така ситуація стала неприємним сюрпризом для українських садівників та городників, оскільки попит на їхню продукцію у сусідній країні відповідно зменшиться.  Про це повідомляє EastFruit.

“Вивезення цибулі, капусти білокачанної та яблук незалежно від країни походження за межі Республіки Білорусь здійснюється за разовими ліцензіями”, – повідомив речник голови Ради міністрів РБ повідомив про урядову ухвалу.

Ця постанова ще не була опублікована і не набула чинності, проте трейдери повідомляють, що експорт з Білорусі цих овочів та фруктів уже практично зупинений. Отримати необхідні документи неможливо.

Нагадаємо, після ембарго Білорусі на імпорт фруктів та овочів із ЄС та низки інших країн, до яких не було включено Україну, українські фермери отримали великий ринок збуту для яблук та капусти. Через заборону на постачання цієї продукції навіть до Росії попит на українські яблука та капусту в Білорусі суттєво знизиться.

Раніше Landlord повідомляв, що Білорусь розширила список заборонених на експорт зернових.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також