Новини / Тваринництво     22 листопада 2018 11:41

Антибіотики у тваринництві: Мінагропрод обмежує використання


Мінагропрод розробляє систему нагляду і контролю над використанням антибіотиків у тваринництві. Повної заборони поки не буде, проте планується зменшити їх застосування з метою профілактики. Уряд також працює над освітніми проектами в цій галузі.

Про це заявив Микола Мороз на круглому столі Європейської бізнес асоціації «Система антимікробної резистентності у тваринництві» – повідомляє Інтерфакс-Україна.

Питання обмеження використання антибіотиків належить до найбільш болючих у тваринництві. На сьогодні не планується повна заборона антибактеріальних препаратів, але наголошено на необхідності обмеження їх застосування у профілактичних цілях.

Читайте: Космічне зондування ґрунтів за зарплату 6 тис. грн – як виживає українська агронаука

Міністерство зможе визначитися з перехідними періодами цих обмежень після «комплексної оцінки ринку». Проект нового закону про ветеринарну медицину незабаром буде виставлено на громадське обговорення, – повідомив Микола Мороз.

Landlord писав раніше: експерт із США здивований тим, що українські свинарі у своїй роботі практично не використовують антибіотики.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також