Новини / Трейдинг     12 серпня 2023 14:06

“АгроВіста” розпочала екпорт зерна нового врожаю


“АгроВіста” розпочала 2023-2024 маркетинговий рік постачанням суднової партії пшениці третього класу нового врожаю до Греції, наступне судно з фуражною пшеницею вирушить до Іспанії.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Цього сезону, з урахуванням зупинки зернового коридору, холдинг повернувся до роботи логістичних маршрутів через дунайський коридор. Також через високу навантаженість дунайського напрямку та тимчасову відсутність роботи зернового коридору холдинг реалізує частину своєї продукції,  використовуючи інші транспортні коридори — автомобільний, залізничний та річковий, доставляючи збіжжя до найближчих портів країн-сусідів та покупцям у країни Євросоюзу”, — йдеться у повідомленні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Холдинг у 2022-2023 МР, використовуючи зерновий коридор, українські порти Придунав’я та транзитні “Шляхи солідарності” до країн ЄС, відвантажив понад 0,5 млн т збіжжя до країн Середземного моря, Ближнього Сходу, Туреччини та реалізував чимало продукції на внутрішньому ринку Єгипту.

Довідка: “АгроВіста” — правонаступник ГК “УкрАгроКом-Гермес Трейдінг”. Це сільськогосподарська корпорація, яка спеціалізується на виробництві зернових та олійних культур, вирощуванні свиней та великої рогатої худоби, зерновій торгівлі. Земельний банк — 75 тис. га, загальна потужність зберігання зерна — 353 тис. т.

Нагадаємо, холдинг “АгроВіста” завершив збір ранніх зернових та зернобобових культур. В компанії заявили про відмінний результат.

Холдинг “АгроВіста” успішно закінчив посівну кампанію. Посівна ярих культур тривала понад місяць. Загалом засіяли 4185 га цукрового буряку, 19,3 тис. га кукурудзи на зерно та 1 тис. га кукурудзи МВС. Основну ставку “АгроВіста” зробила на соняшник, під який відвели понад 26 тис. га.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також