Новини / Фінанси     29 листопада 2022 19:12

Агрохолдингу Авангард вдалось зменшити збиток у 19 разів

"Авангард" у березні 2022 року оцінював завдані йому збитки з початку воєнного вторгнення рф до України у 1,5 млрд грн.

ТОВ “Агрохолдинг Авангард” у 2021 році отримало чистий збиток у розмірі 28,5 млн грн, що у 18,6 раза менше порівняно з 2020 роком, свідчать дані в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Активи підприємства зменшилися за рік на 19% — до 20,71 млрд грн, а нерозподілений збиток скоротився на 0,2% — до 10,5 млрд грн.

Річні збори акціонерів компанії пройдуть 29 грудня, на них планується намір ухвалити рішення перекрити отриманий у 2021 році чистий збиток коштом майбутніх прибутків.

“Авангард” у березні 2022 року оцінював завдані йому збитки з початку воєнного вторгнення рф до України у 1,5 млрд грн. Російська агресія призвела до зупинки низки ключових птахофабрик групи, а на Чорнобаївській птахофабриці (смт Білозерка Херсонської обл.) кури залишилися без харчування та загинули.

Довідка. Авангард — одна з найбільших агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві яєць і сухих яєчних продуктів. Входить до групи компаній UkrLandFarming. Є найбільшим експортером яєць і сухих яєчних продуктів з України.

Нагадаємо, 8 грудня у Львові працюватиме професійний майданчик для птахівників – Всеукраїнський практичний форум “Poultry Farming. Бройлер/Несучка”. Він збирає фахівців галузі, налаштованих на впровадження новітніх технологій у птахівництві, покращення виробничих показників, отримання прогнозованого результату навіть за умов воєнного часу.

У січні 2022 року  Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України у повному обсязі. Обмеження діяли з грудня 2020 року у зв’язку з виявленням на території України випадків високопатогенного грипу птиці і стосувалися карантинних зон, в яких були виявлені випадки хвороби.

Раніше Landlord повідомляв, що птахівникам немає сенсу переходити на альтернативні джерела енергії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також