Новини / Тваринництво     29 листопада 2022 10:06

Українські птахівники у Львові обговорять інновації в галузі у воєнний час


8 грудня у Львові працюватиме професійний майданчик для птахівників – Всеукраїнський практичний форум “Poultry Farming. Бройлер/Несучка”. Він збирає фахівців галузі, налаштованих на впровадження новітніх технологій у птахівництві, покращення виробничих показників, отримання прогнозованого результату навіть за умов воєнного часу.

Про це повідомляє журнал “Наше птахівництво”.

На форумі Poultry Farming керівники птахопідприємств зможуть знайти відповіді на питання щодо оптимізації управління фабрикою, антикризових заходів, способів підвищення рентабельності виробництва, ефективного впровадження нових технологій, пошуку нових логістичних шляхів і контрактів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Технологам у сфері птахівництва будуть цікаві доповіді фахівців щодо інноваційних методів технологій утримання і вирощування птиці, оптимізації раціонів і виробництва, покращення виробничих показників, усунення причин падіння продуктивності.

Читайте також: Цьогоріч американці залишились без великих індиків до Дня подяки.

Традиційно блок доповідей на форумі присвячено проблемам ветеринарії. Зокрема, йтиметься про досвід боротьби з хворобами птиці різної етіології, схеми вакцинації птиці, утримання високого імунного статусу поголів’я, доцільність відмови від антибіотиків.

З детальною програмою і спікерами Poultry Farming можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у січні 2022 року  Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України у повному обсязі. Обмеження діяли з грудня 2020 року у зв’язку з виявленням на території України випадків високопатогенного грипу птиці і стосувалися карантинних зон, в яких були виявлені випадки хвороби.

Раніше Landlord повідомляв, що птахівникам немає сенсу переходити на альтернативні джерела енергії. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також