Агрохолдинг “Авангард” повідомляє про суттєві втрати виробничих потужностей внаслідок російської агресії. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.
“Зупинені і знеструмлені ряд ключових птахофабрик, птахи залишились без харчування і приречені на вимирання, фінансові втрати на поточний момент сягають 1,5 млрд грн. Зокрема, найбільша в Європі птахофабрика “Чорнобаївська” у Херсонській області через воєнні дії з боку РФ залишилася без можливості годувати птицю, підвозити працівників до робочих місць та вивозити готову продукцію, що загрожує вимиранням птиці та подальшою екологічною катастрофою”, — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що птахофабрика повністю знеструмлена, а виробництво повністю зупинено. Частину готової продукції і курей попри обстріли вдалося роздати місцевому населенню, але більша частина птахів гине через неможливість її годування.
Близько 3 млн курей загинуть без можливості їх утилізувати. В подібній ситуації найближчим часом можуть опинились й інші ключові підприємства агрохолдингу — зокрема, птахофабрика смт. Макарів та птахофабрика під Броварами Київської області. Втрати тільки цих підприємств складуть до мільйона птахів.
Загальні фінансові втрати агрохолдингу внаслідок російської агресії на поточний момент оцінюються приблизно в 1,5 млрд грн. Крім того, закриття ключових виробництв може призвести до нестачі курячих яєць в Україні. Неможливість утилізації мільйонів птахів, що гинуть, створює загрозу екологічного лиха. Підприємства агрохолдингу з об’єктивних причин не мають можливості вирішити ці проблеми та убезпечити своїх працівників без допомоги держави.
Разом з тим “Авангард” безкоштовно передає на потреби захисту країни сотні тисяч яєць свого виробництва, а армії – паливно-мастильні матеріали та необхідну техніку, зокрема вантажні автомобілі.
Працівники агрохолдингу також захищають країну у Збройних силах.
Раніше Landlord повідомляв, що птахофабрика “Чорнобаївська” під Херсоном залишилася без можливості годувати птицю та вивозити готову продукцію. Це призведе до вимирання птиці та неможливості її утилізації.
Владислава Михайленко
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!