Новини / Рослинництво     27 лютого 2019 17:51

Половина озимих Укрлендфармінгу у відмінному стані після зими

Озимі посіви агрохолдингу «Укрлендфармінг» успішно пережили зиму та входять у весняний період у відмінному або задовільному стані. Цього вдалося досягти завдяки плановій підгодівлі та сприятливим погодним умовам.

Про це заявив Володимир Фантух, заступник гендиректора з інновацій «Укрлендфармінгу», повідомляє прес-служба компанії.

За його інформацією, позитивна тенденція на полях озимих культур зумовлена вчасною підгодівлею рослин добривами, мікроелементами і препаратами для регуляції росту.

«Ранній сніговий покрив забезпечив успішну зимівлю для більшості культур нашого холдингу. Початковий етап обстеження продемонстрував: більше 50% зернових і ріпаку перебувають у хорошому стані. Ще 40% – у задовільному», – заявляє Фантух.

Читайте: Як аграрії підживлюють озимі: роботи проведено на 9% площ

Водночас, в «Укрлендфармінгу» наголошують: спрогнозувати рівень врожайності озимих можна буде остаточно в кінці березня. Тоді закінчаться дослідження відібраних зразків ґрунту на визначення в ньому рівня вологозабезпечення.

Цього року агрохолдинг планує наростити плантації кукурудзи, озимого ріпаку та соняшника. Перша культура стала лідером за обсягами посіві у компанії.

Як раніше повідомляв Landlord, на Херсонщині через осінню посуху насадження озимого ріпаку порідшали на 40%. А на Сумщині та Волині озима пшениця поріділа від 11 до 20%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також