Новини / Політика     23 квітня 2019 08:35

Аграрії сподіваються на продовження співпраці з Трофімцевою. Зеленський думає

Представники агробізнесу наполягають на оголошенні експертів у аграрній галузі від команди Володимира Зеленського і при цьому висловлюються за збереження нинішньої команди в профільних відомствах після виборів Президента.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На думку глави асоціації «Укрсадпром» Юрія Вахеля, сьогодні в Мінагрополітики підібрано хорошу команду, яка «має бажання і натхнення продовжувати діяти результативно в інтересах галузі, співпрацювати з асоціаціями».

Читайте: Земля в Україні може подорожчати в 5 разів. 3 чинники формування ціни

Голова наглядової ради АТ «Молочний альянс» Сергій Вовченко заявив, що його групі компаній комфортно працювати з в.о. міністра аграрної політики Ольгою Трофімцевою і главою Держспоживслужби Володимиром Лапою:

«Нам би хотілося, щоб вони залишилися на посадах».

Сергій Вовченко очікує, що Президент країни дозволить запустити механізм дистанціювання держави від втручання в справи бізнесу. Ефективним видом підтримки виробників м’яса і молока пан Вовченко вважає механізм звільнення підприємств від сплати ПДВ, оскільки це здешевлює кінцеву продукцію, що своєю чергою пришвидшує її реалізацію на ринку.

Експертів з агросектора економіки Володимир Зеленський поки не озвучив.

«Ми почуємо їхні імена після оголошення офіційних результатів. У країні фахівців достатньо», – відзначає Юрій Вахель.

Landlord раніше повідомляв про те, що ЄБА озвучила 7 першочергових кроків, яких очікує бізнес від обраного Президента України. Серед них зниження тиску на бізнес, продовження автоматичного відшкодування ПДВ, а також публічна підтримка та ініціація законодавчих змін, починаючи з відкриття ринку землі.

Читайте також