Новини / Кооперативи     04 липня 2018 15:48

Аграрні асоціації «за» проект закону про сільськогосподарську кооперацію


Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» від імені своїх членів просить ініціювати включення законопроекту № 6527-д «Про сільськогосподарську кооперацію» до порядку денного найближчого засідання Верховної Ради України. Про це повідомляє прес-служба УКАБу.

Проект Закону розроблено з метою системного та комплексного регулювання усіх правовідносин щодо утворення, діяльності та припинення сільськогосподарських кооперативів.

«Важливість якнайшвидшого розгляду та ухвалення вказаного законопроекту обумовлюється його євроінтеграційною спрямованістю – статтями 403 та 404 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою сприяння розвитку сільського господарства та сільських територій, зокрема, шляхом поступового зближення політик та законодавства», – зазначено у звернені.

Також у листі ВАФ зазначено, що підготовка вказаного законопроекту здійснювалася з урахуванням найкращих світових практик та досвіду за участю низки провідних європейських та канадських експертів за підтримки ФАО та ЄБРР, Уряду Канади а його ухвалення дозволить адаптувати українське законодавство до законодавства країн-членів Європейського Союзу, Канади та США, які є світовими лідерами за рівнем розвитку сільськогосподарської кооперації, у чому існує нагальна потреба.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, комітету з питань аграрної політики та земельних відносин включив до порядку денного 5 липня 6 аграрних законопроектів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі