Новини    02 липня 2018 16:15

У четвер парламент розгляне шість аграрних законопроектів


Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин включив до порядку денного 5 липня 6 аграрних законопроектів. Про це на свої сторінці у Facebook повідомив заступник голови агрокомітету Олександр Бакуменко.

Зокрема йдеться про такі проекти законів:

№ 5448-д – «Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

№ 4532 – «Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру».

№ 6527-д – «Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію».

№ 8121 – «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству»

№ 7060 – «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності».

№6049-д – «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

«Запропоновані аграрним Комітетом законопроекти стосуються удосконалення засад правового регулювання органічного виробництва; поінформованості споживачів щодо харчових продуктів; пріоритетів розвитку державної аграрної політики; розвитку бурякоцукрової галузі; стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, а також удосконалення земельного законодавства», – написав Олександр Бакуменко.

Заступник голови агрокомітету, також звернувся з проханням включити до порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України, та до розгляду в четвер 5 липня, євроінтеграційні законопроекти:

№ 8450 – Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів, що закладено в дорожню карту євроінтеграційних законопроектів);

№ 8171 – Про основні засади державної аграрної політики;

№ 6673 – Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур.

«Впевнений, що врегулювання на законодавчому рівні питань, які пропонуються до вирішення у запропонованих законопроектах, забезпечить потужний поштовх для подальшого розвитку аграрної галузі», – додав він.

Ще немає новин у цій стрічці ...