Криптопроект Zilliqa забезпечила цифрове представлення рідкісної колекції віскі, відомої як «Бочки відмінності» (Casks of Distinction), яка була зареєстрована 18 січня сьогодні на біржі Hg Exchange (HGX). Про це повідомляється у блозі компанії Zilliqa.
Інвестиційний потенціал предметів розкоші і колекціонування викликає все більший інтерес з боку споживачів. HGX і її альянс фінансових посередників, а саме PhillipCapital, PrimePartners та Fundnel, очолили цей проект по виходу на цей зростаючий ринок. Zilliqa використала технологію смарт-контрактів для токенізаціі, тим самим забезпечуючи їх походження, підзвітність і відстеження.
Casks of Distinction – це найрідкісніші та високоякісні сорти віскі з кращих бочок, які зберігаються і витримуються на шотландських лікеро-горілчаних заводах. Фактично, майстри-купажисти обирають тільки близько 50 штук щороку, при цьому ціна деяких з них перевищує 1 мільйон фунтів стерлінгів. До них відносяться бочки від провідних винокурень, таких як Port Ellen, Mortlach, Caol Ila і інших.
Читайте: Як уникнути найбільш поширених помилок при підживленні озимини
Оскільки деякі одиниці споживаються з часом, решта пляшок набувають ще більшої цінності, забезпечуючи чудовий захист від тривалої інфляції. Оскільки ринок предметів з обмеженим тиражем стрімко зростає, токенізація цілком може стати наступним кроком у володінні предметами розкоші.
Віллі Чанг, генеральний директор HGX, сказав:«Завдяки появі цінних паперів, забезпечених цифровими активами, високодохідні варіанти інвестування (наприклад, предмети розкоші або акції до IPO) тепер стали більш доступними для набагато ширшого пулу інвесторів. Наш список найкращих віскі у світі як цінного паперу є прекрасним прикладом цього. Цей проект, що базується на технології Zilliqa, також сигналізує про важливість блокчейну в демократизації інвестицій. Їх надійний, доступний та масштабований протокол зробив токенізацію бочок практичною та ефективною справою».
За інформацією investing.com, станом на 20 січня капіталізація Zilliqa становила близько $757 млн.
Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Нижній Саксонії фермери вимагають права на відстріл вовків.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!