Агролайф / Відпочинок     14 травня 2019 13:23

Ольга Трофімцева подарує вишиванку в обмін на ваше фото

Умови прості: сфотографуйтесь у вишиванці на полі, з чимось, що має відношення до агро. Запостіть у Facebook до 16 травня з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна.

У всІх поціновувачів стилю та агро з’явилася чудова можливіть отримати подарунок від Ольги Трофімцевої, в.о. міністра аграрної політики та продовольства. Про власну ініціативу до Всесвітнього дня вишиванки, що відзначають 16 травня, вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Кому вишиванку або #всебудеУкраїна. Агро і вишиванка це дві невід’ємних складових нашого національного коду, як на мене. 16 травня цього року ми знову будемо святкувати Всесвітній день вишиванки. Всі будуть гарні-гарні, красиві-красиві, яскраві-яскраві.

Хочете отримати вишиванку в подарунок від мене?

Тоді чекаю на ваші яскраві фото у вишиванці з кимось чи чимось, що має відношення до агро (кінь, коза, поле рапсу, море молока, гори сиру)) з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна до кінця дня 16 травня. Автор чи авторка найбільш креативного фото отримає від мене класну вишиванку від Етнодім», – написала Ольга Трофімцева у Facebook.

Читайте: Лише громадянам України і не більше 200 га в одні руки – Ольга Трофімцева про відкриття ринку землі

Як раніше повідомляв LandLord, в.о. міністра аграрної політики розповіла, що потрібно українському вину для конкуренції на європейському ринку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також