Новини / Садівництво     11 травня 2019 09:34

Трофімцева розповіла, що потрібно українському вину для конкуренції на європейському ринку

За якістю своєї продукції винороби України здатні конкурувати з європейськими виробниками. Для цього потрібен лише ефективний маркетинг і відповідне позиціонування українського вина. Таку думку озвучила Ольга Трофімцева.

Про це повідомляє Укрінформ.

Під час прес-конференції «Необхідні кроки держави та виробників для налагодження успішного експорту продукції садівництва і виноробства» в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева наголосила на конкурентоспроможності українських вин, відзначивши при цьому, що в Європі вони відомі лише вузькому колу споживачів.

Читайте: Люди не їдять кукурудзу і сою: Карен Браун коментує заяви Трампа щодо намірів нагодувати бідні країни

Щоб поширювати продукцію українського виноробства на європейському ринку, слід працювати над позиціонуванням та маркетингом вин, вироблених підприємствами країни, оскільки для вина «велике значення має бренд».

В.о. міністра розповіла, що складна ситуація з експортом вина в Україні (через яку українські підприємці звернулися по допомогу до Уряду), багато в чому обумовлена погіршенням відносин з Росією: саме поставки до РФ становили вагому частку в експорті українського вина.

Як повідомляв Landlord, на засіданні КМУ 24 квітня представник виноробів звернувся до уряду з проханням посприяти відкриттю ринків для українського вина. Прем’єр-міністр доручив Ользі Трофімцевій зустрітися з представниками галузі й розібратися, чим у цій ситуації може допомогти Кабмін.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також