Новини / Думки     13 лютого 2020 11:54

Алкоголь повинен бути – Юрій Косюк про бар з барменами в офісі МХП

Власник МХП Юрій Косюк використовує різні способи підвищення ефективності роботи всередині компанії. Тут займаються моніторингом емоційного стану працівників, дають більше свободи молодим, і навіть планують демократичний open-space з барами і барменами.

Про трансформацію холдингу МХП та бар в офісі Юрій Косюк розповів у інтерв’ю Ліга.Бізнес.

Бар як спосіб підвищити ефективність персоналу

Власник МХП приділяє багато уваги питанням ефективності роботи компанії та персоналу. За цей напрямок нині відповідає топ-менеджер Андрій Булах, який  до цього працював у Deloitte.

За словами Косюка, саме Булах переконав його в тому, що в офісі слід створити сучасний демократичний open-space з баром та барменами.

«Алкоголь, я думаю, теж повинен бути. Андрій якраз про це говорив. Тому що багато креативних людей, і їм потрібно розслаблятися. У багатьох найбільш просунутих офісах світових компаній наливають з ранку текілу або інші напої співробітникам, якщо вони хочуть. Якщо ці умови зроблять наших співробітників більш продуктивними та більш креативними, то я не проти. Я готовий експериментувати безперервно», – сказав Юрій Косюк в інтерв’ю.

За його словами, в компанію залучають молодь  – інколи на неповний робочий день, щоб могли адаптуватися, дають  молодим більше свободи – саме для них і трансформують офіс.

Плинність кадрів – 20%

Разом із тим, Юрій Косюк не приховує, що плинність кадрів у компанії доволі висока – доводиться розлучатися із 20% персоналу, бо «не всі виявляються готові» до роботи в компанії.

Читайте: Що допоможе влити $50 млрд в економіку України – Юрій Косюк у Давосі

В МХП діє експеримент з моніторингом емоційних станів співробітників. Юрій Косюк називає цю програму унікальною. За його словами, кожний співробітник може оцінити, в які періоди від буває найбільш продуктивним та піднесеним, і що на це впливає. Якщо, займаючись монотонною роботою, працівник почувається незадоволеним, а з творчими завданнями справляється успішніше, то це може послужити сигналом для переводу такого співробітника на інший напрямок роботи, де потрібен креативний підхід. Такий приклад навів Юрій Косюк.

«Ми не звільняємо нещасливих людей, як часто пишуть, – ми створюємо таке середовище, в якому кожен може знайти себе, працюючи із задоволенням і на результат. Людина ж проводить на роботі значну частину свого життя», – підкреслив власник МХП.

Діджітальна трансформація

У МХП анонсували діджітальну трансформацію: Юрій Косюк розповів, що  планується автоматизувати повторювані процеси, прибравши людський фактор. Кількість співробітників у центральному офісі МХП скоротиться. Частину переведуть у клієнтський сервіс.

«У нас повинні залишитися люди з унікальними знаннями», – підкреслив Косюк.

Як раніше повідомляв Landlord, МХП планує збудувати бульйонний завод.