Агролайф / Відпочинок     01 березня 2019 15:26

Керівник Авангарду увійшла в ТОП-50 найуспішніших жінок України

Серед найкращих українських бізнес-леді за версією журналу «Бізнес» відзначено гендиректора агрохолдингу «Авангард» Наталію Василюк. Видання вважає, що саме такі жінки надихають своїм прикладом і задають нові тренди в підприємництві.

Про це повідомляє Бізнес.

Журнал «Бізнес» щороку визначає рейтинг найуспішніших жінок України. Спираючись на досягнення жінок у бізнесі, редакція складає власний список і пропонує читачам шляхом голосування обрати переможниць у різних галузях.

Читайте: 8,6 млрд яєць на рік та миттєва доставка продукції в різні куточки світу – чим Авангард дивував партнерів на GULFOOD 2019

Проект «Леді бізнесу. 50 найуспішніших жінок України» покликаний розповісти про жінок, які очолюють провідні, інноваційні, динамічні бізнеси, напрямки, галузі. У рамках проекту оголошуються лідери у 8 номінаціях, зокрема «Промисловість», «Фінанси», «Рітейл» тощо.

Наталію Василюк, генерального директора AVANGARDCO IPL (агрохолдинг «Авангард», який входить у Групу компаній «Укрлендфармінг») відзначено в основній номінації – «Промисловість».

«Відзнака в рейтингу – це приємно і водночас дуже відповідально. Вже багато років поспіль ми в «Авангард» втримуємо лідерські позиції виробника яєць в Україні і Євразії, навіть зважаючи на значні втрати активів на Сході і в Криму. Ми розширюємо експортні ринки збуту і прагнемо, щоб українські споживачі отримували найсвіжіші яйця «Квочка». Труднощі зробили нас сильнішими. Відзнаку у рейтингу хочу розділити із моєю командою – тільки спільними зусиллями ми могли досягнути таких визначних результатів», –  відзначає Наталія Василюк.

Landlord раніше повідомляв про те, що яйця агрохолдингу Авангард отримали сертифікат Halal.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також