Новини / Фінанси     26 лютого 2019 13:00

Яйця агрохолдингу Авангард отримали сертифікат Halal

Продукція агрохолдингу «Авангард» отримала сертифікат відповідності Halal. Тобто яєчні товари компанії відповідають ісламським канонічним нормам виробництва. Сертифікат дозволить найбільшому в Україні та Європі виробнику яєць і яєчних продуктів збільшити присутність на нових ринках та навіть континентах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В «Авангарді» планують вийти на ринки Близького Сходу, Африки та Азії, де проживає значна кількість мусульманського населення.

Аби отримати сертифікат, агрохолдинг суттєво збільшив контроль за процесами виробництва та якості кінцевої продукції. Зокрема, оптимізувалося вирощування кур-несучок, зберігання яєць та методи їхньої доставки.

Читайте: Як Авангард представляє Україну на міжнародній виставці GulFood 2019

Сертифікат розширить ринки збуту всередині України, де проживає біля 2 млн мусульман, та Європи – кількість яких там становить біля 50 млн. За інформацією аналітиків, сьогодні товарообіг на ринку ЄС харчових продуктів «Halal» зріс до $66 млрд. А в наступні 2 роки збільшиться ще на 20-25%. Більше того, для європейців-немусульман документ відповідності Halal – також своєрідний знак якості.

Сертифікат діятиме 2 роки – до 18 лютого 2021-го.

Як раніше повідомляв Landlord, український Центр сертифікації «Халяль» у Малайзії отримав статус іноземної установи, яка може контролювати й перевіряти якість халяльних продуктів. Статус діятиме 2 роки – з 22 січня 2019 року до 22 січня 2021 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також