Події    17 жовтня 2019 08:21

Рейдерство в агробізнесі та земельну реформу запрошують обговорити юристів

28 жовтня в Міжнародному виставковому конгрес-центрі "Український дім" відбудеться IV Аграрна Юридична Конференція, на якій професіонали зможуть обмінятися досвідом та обговорити питання ринку землі, рейдерства та останні законодавчі новації.

В умовах України аграрний бізнес потребує особливо якісного юридичного супроводу. Відсутність належного юридичного захисту та підтримки ставить під ризик не лише фінансову успішність чи репутацію компанії, а і її існування загалом.

Сучасний юрист, який працює з аграрними компаніями, повинен володіти хорошим багажем вузькопрофільних знань, знати чимало юридичних нюансів ведення аграрного бізнесу і щонайголовніше  – вміти впоратись із непростими ситуаціями.

Саме для того, щоб допомогти українським агрокомпаніям відчувати себе в юридичній безпеці, Група Компаній “ПроАгро Груп” спільно з Громадським об’єднанням “Бізнес-Варта” 28 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому конгрес-центрі “Український дім” проведуть IV Аграрну Юридичну Конференцію, яка вже традиційно стала майданчиком для обміну досвідом професіоналів, що працюють у провідних аграрних підприємствах країни, або ж надають їм свої послуги.

Читайте: Ринок землі: за проведення референдуму виступають 60% українців

Цьогорічна конференція буде присвячена таким актуальним питанням, як рейдерство в агробізнесі, купівля-продаж та оренда землі, зміни в законодавстві. Захід складатиметься з трьох панельних блоків, на яких проблеми висвітлюватимуться з різних сторін.

Панель 1. Земля. Купити, продати, орендувати.

Панель 2. Рейдерство: хижаки чи санітари лісу?

Панель 3. Тренди законодавства: до чого готуватися аграріям

На IV Аграрній Юридичній Конференції ви зможете знайти відповіді на всі питання, які вас турбують, безліч корисної інформації і практичних кейсів, а також корисні знайомства та неформальне спілкування. Приходьте і запрошуйте колег!

Landlord раніше повідомляв, що Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує обов’язковість проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності, що передаються в заставу.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...