Події    10 жовтня 2018 17:12

На «ІнтерАГРО 2018» одразу 16 світових брендів представлять свої новинки


Якщо ви прискіпливо слідкуєте за інноваціями на ринку агротехніки, тоді must-visit цього сезону — 2-га міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018». Захід пройде з 30 жовтня до 1 листопада в Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ.

На виставці відвідувачі зможуть ознайомитися з новинками техніки та обладнання для сільськогосподарської галузі, які вперше будуть представлені на українському ринку. У рамках заходу пройде міжнародний технічний конкурс InterAGRO Innovation Award 2018 в якому беруть участь 16 компаній світових брендів, які в загальній кількості представили 28 новинок!

Переможців буде обрано у 8 номінаціях.

«Трактори різного призначення»

 • CLAAS: CTIC – Система контролю тиску в шинах.
 • AGCO : новітня система повного приводу FENDT VarioDrive.

«Самохідні збиральні машини»

 • New Holland: система IntelliSense, що на 10% збільшує продуктивність комбайну
 • CLAAS:
 1. AUTO CROP FLOW – система захисту систем обмолоту, сепарації та подрібнення незернової частини врожаю клавішного комбайна LEXION від перенавантаження і забивання.
 2. CEMOS AUTO THRESHING – автоматична система безперервного налаштування параметрів тангенціальної системи обмолоту клавішних та гібридних комбайнів.

«Машини для обробітку ґрунту та сівби»

 • Quivogne: Новинка глибокорозпушувач Quivogne SSDR XL 7 300 . Розроблена унікальна рама глибокорозпушувача SSDR XL зі збільшеним кліренсом до 98 см для можливості рихлення ґрунту на реальну глибину до 70 см при зменшенні ваги самого агрегата в порівнянні з іншими моделями та зменшення її ринкової вартості порівняно з конкурентами.
 • Lemken: коротка дискова борона Рубін 10 з симетричним розташуванням дисків, завдяки чому зменшуються перекриття при проходах по полю та витрата пального через відсутність бокового зносу агрегату.
 • KUHN:
 1. Optimer XL – агрегат обладнаний конічним диском діаметром 620 мм. товщиною 6 мм, який в свою чергу забезпечує глибину обробітку від 5 до 15 см за прохід та максимально якісне перемішування поживних решток завдяки 2-м кутам атаки.
 2. Просапна сівалка «Maxima 3» із новим висівним модулем розроблена спеціально для аграріїв, які мають обмеження по ширині агрегату при транспортуванні.
 • Vӓderstad: сівалка Tempo L16 – високошвидкісна сівалка точного висіву, яка забезпечує високу продуктивність сівби з відмінними показниками якості висіву із одночасним внесенням добрив.
 • HORSH: Сruiser 6 XLпричіпний легкий культиватор завдяки унікальній комбінації 6 рядів робочих органів, маючи 15 см між ними, шасі в центрі рамної конструкції та здвоєного котка відкритого типу відзначається відмінною якістю підрізання, розподілу та перемішування поживних решток, а також вирівнювання та ущільнення.
 • «Технополь»: культиватори серії АК – універсальні, широкозахватні, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації ґрунту, підрізання і вичісування бур’янів, а також вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту під посів.
 • AGCO: сівалка Massey Ferguson 9108VE – її унікальність в системі сенсорів Precision Planting SmartFirmer. SmartFirmer включає в себе ряд оптичних сенсорів, які аналізують колір, структуру, вологість та температуру ґрунту, чистоту борозни від пожнивних залишків та рівень органіки.

«Техніка та обладнання для заготівлі та приготування кормів»

 • PÖTTINGER: рулонний прес Impress серії
 • KUHN: нова лінійка одношнекових причіпних кормозмішувачів Profile.
 • New Holland: технологія NIR Technology, що дозволяє вкрай точно виміряти вологість та аналізує параметри, такі як суха речовина, сирий білок, крохмаль.

«Вузли та агрегати для сільськогосподарської техніки».

 • Maschio Gaspardo: CHRONO представляє нову технологію швидкісного висіву, що розроблена для вакуумних сівалок точного висіву та здатна забезпечити швидкість роботи 15 км/год.

«Машини та устаткування для внесення добрив»

 • Bednar: бак для прямого внесення добрив, ідеально підходить для роботи з твердими добривами.
 • «Технополь»: культиватори серії АК – універсальні, широкозахватні, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації ґрунту, підрізання і вичісування бур’янів, а також вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту під посів.
 • Amazone: EasyCheck – цифровий мобільний контрольний стенд, який може швидко і просто провести контроль поперечного розподілу добрив безпосередньо на полі.

«Устаткування і програмне забезпечення точного землеробства»

 • Amazone: Система Argus TWin для визначення розподілу заснована на реєстрації поперечного розподілу радарами, які працюють незалежно від наявності пилу і забруднень, показують на практиці відмінні результати.
 • Raven:
 1. Генератор завдань надає змогу дистанційного створювання завдань для Viper 4 з офісу. Генератор завдань забезпечує контроль над тим, що всі вхідні дані в роботі заповнені безпомилково.
 2. Синхронізація завдань – найпростіша та найсучасніша система обміну данними між технікою в полі. Декілька одиниць техніки можуть працювати над однією роботою одночасно, або через деякий час.
 3. RS1™ об’єднує в собі автоматичне водіння, GPS приймач та модем з сервісами Slingshot в єдиний та простий для використання пристрій. Неперевершена точність, як на низьких так і високих швидкостях надає змогу обробити більшу площу в день.

«Техніка та обладнання для захисту рослин»

 • TECNOMA: обприскувач Laser, обладнаний унікальною технологічною опцією OSS+ (оптимальна система обприскування), що забезпечує постійний тиск під час роботи обприскувача, дисперсію крапель і факел розпилення незалежно від варіації швидкості та норми внесення на гектар.
 • KUHN: самохідний обприскувач Stronger HD.
 • Berthoud:
 1. Cамохідний обприскувач Berthoud Bruin.
 2. Система імпульсного обприскування Berthoud SprayTronic.

Переможців буде оголошено 30 жовтня на виставці «ІнтерАГРО 2018».

Що? «ІнтерАГРО 2018»

Де?  Мііжнародний Виставковий Центр, Броварський пр-т, 15, м. Київ

Коли? 30, 31 жовтня, 1 листопада

Сайт виставки: www.interagro.in.ua

Слідкуйте за новинами у FB.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...