Події    27 липня 2018 17:16

На форумі з підтримки фермерства «Агропорт» встановлено рекорд України


Встановлення рекорду України, парад у центрі міста, 3000 кв.м виставки та більше 7 тис онлайн глядачів – у Херсоні триває найбільший в історіїАГРОПОРТ Південь Херсон 2018/ AGROPORT SOUTH KHERSON 2018.

Завершився перший день найбільшого агрофоруму в Східній Європі – АГРОПОРТ Південь Херсон 2018. Приїхали на виставкову експозиціюпродемонструвати свої продукти, техніку та інші можливості більше двохсот компаній із 16 областей України, включаючи Миколаївську, Одеську, Дніпропетровську, Запорізьку,  Кіровоградську  та інші аграрні області. Зауважимо, що агробізнес Херсонщини склав 25% від усієї кількості експонентів. Загальна площа виставкової експозиції перевищила 3000 м.кв – а це більше ніж минулого року у Харкові, та стільки ж скільки у Львові за 3 роки роботи виставки в цілому (з 2016- по 2018рр).

«Агропромисловий комплекс – це не просто виробництво, це ще й туризм та логістика. Саме тому, розвиваючи цю галузь, розвиватиметься й туристичний потенціал Херсону та транспортна інфраструктура. Це ключ до успіху регіону» – заявила на AГРОПОРТ Південь 2018 Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Загалом програма АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 включає в себе безліч заходів, які відбуваються на 4 локаціях: головний термінал Херсонського аеропорту, демо-поле аеропорту, центральна площа міста та кінний клуб Grand Prix. Крім власне виставки, в програму АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 увійшли також парад сільськогосподарської техніки, який пройшов 25 липня у центрі Херсона та зібрав різні зразки техніки потужністю від 24 до 320 кінних сил (зараз усі різновиди цієї техніки можна побачити на виставці АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 у аеропорту), встановлення Рекорду України (суддя – найсильніша людина світу Василь Вірастюк) з перетягування комбайну «Скіф» вагою 13,7 тон трьома важкоатлетами з Федерації стронгменів України та проведення насиченої сесійної програми.

В розклад сесійної програми увійшли лекції на такі теми як: просторовий розвиток агрокомплексу на Херсонщині, потенціал та пріоритетні вектори розвитку Південного регіону, розвиток кластерних ініціатив, експортування продукції до Франції, фінансування малого та середнього агробізнесу в сучасних умовах, особливості кредитування агровиробників, автоматизація бізнес-процесів, круглий стіл ФАО присвячений боротьбі з голодом та Всесвітньому дню продовольства тощо.

«Херсонщина – аграрний регіон,  тож ми мусимо розвивати цю галузь, бо від неї залежить добробут нашого краю. Чим більше ми вкладатимемо у агропромисловий комплекс, тим якіснішим буде фідбек. Наша мета – всіляко сприяти аграріям Херсонщини експортувати  їхню продукцію на світові ринки!» – заявив Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Також, однією з основних тем АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 стала органіка, а саме перспективи виробництва та розповсюдження органічних продуктів. В рамках цієї теми відбулося представлення мобільного додатку AgroportEx.Bio.

AgroportEx.Bio – це унікальний мобільний додаток, який є торговим майданчиком для В2В ринку та покликаний забезпечити доступ до органічних продуктів для усіх покупців з різних кінців світу. Він працює у форматі push-сповіщень, які приходять на телефон відповідно до запиту споживачів. За словами, генерального менеджера AGROPORT UKRAINE Дмитра Титаренка, за тиждень після запуску додатка вже є понад сотня зареєстрованих підприємств. Особливість додатку полягає в моментальному розповсюдженні вашої пропозиції серед зареєстрованих  користувачів. «Ви розміщуєте пропозицію чи запит, її одразу бачать ваші потенційні партнери або підприємці, в яких є необхідний товар. Таким чином, ви моментально дізнаєтеся про умови купівлі-продажу та можете  оперативно оформити угоду», – пояснив Титаренко.

На останок першого дня відбулася церемонія AGROPORT AWARDS  KHERSON 2018 у кінному клубі Grand Priх. Під час церемонії відбулося нагородження кращих компаній Херсонщини у різних галузях: у галузі тваринництва – ТОВ «Світанок»,  у галузі птахівництва – ТОВ «Сільпостачсервіс», у галузі рослинництва – ФГ «Зоря», у галузі виноробства – ПАТ «Князя Трубецького», у галузі молочної промисловості – ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів», у галузі консервної промисловості – ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон», у галузі хлібопекарської промисловості – ПСК «Хлібокомбінат Скадовського РСТ», а також у багатьох інших галузях.

Крім того, партнером АГРОПОРТ Південь Херсон 2018  – компанією Turkish Airlines був організований розіграш квитків на найбільший у Європі форум органічних харчових продуктів BioFach 2019 (Нюрнберг).

«Ми вже 4 роки працюємо з Херсонським летовищем та перевезли за цей час понад 250 000 осіб. І такого успіху ми досягли саме завдяки херсонцям та жителям регіону, тож ми сподіваємось, що надалі об’єми нашої співпраці лише зростатимуть!», –  сказав  представник Turkish Airlines Ербіль Акгюн.

Одним із переможців став Володимир Білий, керівник компанії 5 ELEMENT, яка виробляє інноваційні продукти для підвищення урожайності та витривалості рослин, а також покращення родючості ґрунту.

 «Ну що ж, завдяки такій удачі, нам вдасться представити українські продукти на найкращому європейському майданчику на новому рівні та підняти інтерес європейців до вітчизняної продукції» – пообіцяв переможець.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...