Події / Календар     21 листопада 2019 09:05

Конференція PRO100 AGRO: останній тиждень продажу квитків за нижчою ціною

3 грудня в Києві відбудеться визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO, на якій кращі фахівці галузі поділяться власним досвідом та розкажуть про основні тренди сучасного агробізнесу.

Landlord виступає медіа-партнером заходу.

У програмі конференції заплановано виступи провідних експертів аграрної галузі. Зокрема спікерами заходу будуть:

  • Євген Осипов, генеральний директор Кернел (розповість про нові можливості українського агробізнесу, прогнози та перспективи);
  • Луїс Карлос Алонсо, керівник розвитку бізнесу олійних культур, Syngenta, Іспанія (про ринок соняшнику та тренди, про потенціал ВО соняшнику).
  • Михайло Полішвайко, технічний експерт Агроцентру Терезине BASF (про якість внесення ЗЗР, вплив і особливості препаративних форм, технологічні регламенти).

Читайте: Продажі ЗЗР у Німеччині впали до 10-річного мінімуму

Учасники конференції отримують спеціальну пропозицію – знижку 50% на проживання в трьох фешенебельних столичних готелях: Fairmont Grand Hotel Kyiv, Premier Palace Hotel та Готелі Президент.

Звертаємо увагу, що з 21 до 27 листопада квитки на конференцію можна придбати за ціною 2000 грн. Уже з 28 листопада повна вартість квитка буде підвищена.

Придбати квитки можна за посиланням.

PRO100 AGRO – це щорічна конференція компанії «Кернел» у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.

Читайте також