Новини / Технології     20 листопада 2019 16:10

Продажі ЗЗР у Німеччині впали до 10-річного мінімуму

Обсяги пестицидів, проданих у 2019 році на ринку Німеччини, впали до найнижчого рівня за останні 10 років. Найменший рівень продажів відзначено для ЗЗР із гліфосатом –  їх обсяги знизилися на 27% порівняно з минулим роком.

Про це повідомляє AgroXXI.

Загалом, за даними статистики Федерального відомства із захисту прав споживачів та безпеки харчових продуктів (BVL), обсяг продажів ЗЗР у країні знизився на 15% порівняно з минулим роком. Зниження продажів також зафіксовано у звітах німецьких компаній, що працюють у галузі засобів захисту рослин.

Читайте: 5 видів цитрусових на одному дереві: унікальний досвід волинського садівника ФОТО

Нові відомості BVL спростовують поширене упередження про те, що німецькі фермери використовують усе більше й більше пестицидів.

Виконавчий директор Німецької асоціації сільськогосподарської промисловості (IVA) Мартін Мей пояснив, що погодні умови або зміна інтенсивності впливу шкідливих організмів можуть викликати коливання обсягів продажів з року в рік.

За його словами, на цей момент немає ніяких ознак тенденції до зростання продажів агрохімічних пестицидів.

Landlord раніше повідомляв про те, що німецькі фермери вийшли на акцію протесту. Серед причин називають те, що новий сільськогосподарський пакет уряду, який стосується норм застосування добрив при вирощуванні культур, боляче вдарив по агробізнесу.

Читайте також