Події / Календар     26 листопада 2019 10:58

Конференція PRO100 AGRO: фінальний розпродаж квитків

3 грудня в Києві відбудеться визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO, на якій кращі фахівці галузі поділяться власним досвідом та розкажуть про основні тренди сучасного агробізнесу.

Landlord виступає медіа-партнером заходу.

PRO100 AGRO – це щорічна конференція компанії «Кернел» у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні.

У програмі конференції заплановано виступи провідних експертів аграрної галузі. Зокрема спікерами заходу будуть:

  • Євген Осипов, генеральний директор Кернел (розповість про нові можливості українського агробізнесу, прогнози та перспективи);
  • Луїс Карлос Алонсо, керівник розвитку бізнесу олійних культур, Syngenta, Іспанія (про ринок соняшнику та тренди, про потенціал ВО соняшнику).
  • Михайло Полішвайко, технічний експерт Агроцентру Терезине BASF (про якість внесення ЗЗР, вплив і особливості препаративних форм, технологічні регламенти).

Читайте: Молоді італійці мріють стати фермерами: як в Італії вдається залучати молодь в агро

Учасники конференції отримують спеціальну пропозицію – знижку 50% на проживання в трьох фешенебельних столичних готелях: Fairmont Grand Hotel Kyiv, Premier Palace Hotel та Готелі Президент.

Придбати квитки можна за посиланням.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.

Читайте також