Події / Елеватори     28 лютого 2018 16:22

KMZ Industries планує в півтора рази збільшити об’єм продажу


Що Ви представляєте на виставці?

Ми презентуємо елеваторне обладнання. Наша компанія орієнтується на всі господарства: від маленьких до великих. Будь-який клієнт хороший. Ми працюємо з фермерами і нічим себе не обмежуємо.

Які новинки Ви презентуєте на цій виставці? На кого вони розраховані?

Ми презентуємо не новинки, а компанію. Презентуємо підхід до наших клієнтів, експертну думку, досвід, знання, весь спектр продукції, яку випускаємо. Ми не можемо сказати, що ця продукція нова, адже випускаємо продукт, який постійно вдосконалюється.

Які ставите завдання, беручи участь у виставці?

Участь у виставці приносить нові контакти, знайомства, клієнтів. Дуже приємно побачитися зі старими клієнтами, з якими можна поспілкуватися в одній обстановці, в одному місці.

Що показав перший день виставки? Яка активність клієнтів?

Перший день виставки завжди менш активний, проте другий запам’ятався, адже відбулося багато зустрічей з клієнтами.

Ви бачите перспективи для зростання ринку в цьому році? Які завдання ставите перед компанією? На скільки плануєте збільшити свою продукцію?

Так, однозначно. Перспективи для зростання ринку в сільському господарстві є завжди. Я думаю, що все одно буде розквіт. Ми відчуваємо поліпшення в компанії, адже наразі законтрактовані на весь минулорічний об’єм. Компанія KMZ Industries в півтора рази збільшує свій об’єм продажу, проте буде старитися збільшити прибутки вдвічі.

Читайте також