Події / Техніка     02 березня 2018 17:01

«Інтер-Альфа»: Є всі передумови для зростання ринку сільгосптехніки


Чим займається Ваша компанія?

Наша компанія є офіційним представником «PÖTTINGER» в Україні. Також у нас є контракт з вітчизняним заводом-виробником. Продукція, яку виробляють два аграрних заводи, орієнтована здебільшого на середнього і крупного виробника, у тому числі й на агрохолдинги. Маємо різні позиції продукції, що можуть забезпечити як крупні підприємства, які мають у розробці банк землі вище 3 тис. га, так і повністю закрити потреби підприємства від 500 га.

Яка зараз ринкова ситуація? Чи є можливості для росту?

Так, я бачу ріст у галузі сільськогосподарської техніки. Вважаю, що зараз агровиробники постійно розвиваються та збільшують кількісні та якісні показники. Більшість агропідприємств дивляться у сторону високоточних та високоякісних технологій і намагаються йти в ногу з часом.

З якими труднощами чи викликами очікуєте зіштовхнутися у цьому сезоні?

У минулому році ми працювали на півдні України і зіштовхнулися з тим, що в окремих районах була посуха. Відповідно, купівельна спроможність аграріїв зменшилася. Тепер потрібно чекати, поки господарства зберуть новий врожай та отримають прибуток з нього. Бо зараз вони урізали свої бюджети на закупку не тільки техніки, а й добрив та якісного посівного матеріалу.

Компанії, з якими Ви працюєте, розширили кількість якихось програм підтримки, наприклад кредитування?

Якщо говорити про фінансові інструменти, то зараз вони залишаються постійними. Такими, якими були і рік, і два тому. Банки пропонують спеціальні програми з фінансування бізнесу. Тут все залежить від якихось локальних ситуацій, що можуть бути не по всьому регіону. Як, наприклад, у минулому році це були північ Одеської області, частина Кіровоградської та Миколаївської областей.

Чого чекаєте від нового аграрного сезону?

Ми очікуємо збільшення ринків, оскільки всі передумови до цього є. Тракторний парк у багатьох застарів і його потрібно оновлювати. Плюс, сьогодні технології пішли вперед, ми пропонуємо ті машини, що можуть дати кращий результат при їх використанні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також