Події    11 вересня 2019 15:56

Ефективні рішення для агробізнесу: міжнародна виставка AgroComplex 2019

29–31 жовтня у Києві пройде міжнародна виставка AgroComplex 2019, на якій буде представлено ефективні рішення для агробізнесу: комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.

До заключної виставкової агроподії осені – AgroComplex 2019 – залишається два з половиною місяці. Як свідчить перелік професійних заходів та спецпроектів, подія відбудеться з розмахом! Команда виставки робить проект актуальним та корисним для широкого загалу аграрного бізнесу, витримуючи при цьому чітку спеціалізацію.

Читайте: Український мед отримав срібло на виставці Apimondia 2019 у Канаді ФОТО

Що ж саме готують організатори на AgroComplex 2019 і чому варто реєструватися вже зараз, щоб не пропустити найцікавіше?

Унікальна експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки під девізом «Ривок до якості 2019»

Презентація експозиції має на меті продемонструвати українській та міжнародній спільноті якісний перехід від колишніх до сучасних технологій виробництва техніки, ознайомити аграріїв з досягненнями національних підприємств у напрямку реалізації програм якості та ефективності машинобудування. На червоній доріжці «Алея легенд вітчизняного машинобудування» спільно з національними виробниками буде представлено машини, які виготовлені до 2008 року та використовуються дотепер. Саме цей загартований у полях арсенал техніки команда організаторів нагородить пам’ятною відзнакою виставки – «Легенда вітчизняного машинобудування». Фотографії та історії цих машин будуть розміщені у віртуальному музеї виставки AgroComplex.

Розіграш серед відвідувачів 250 подарункових сертифікатів на суму понад 5 млн грн

Щодня в період проведення виставки будуть проводитися розіграші сертифікатів на знижки для самохідних машин, посівної та ґрунтообробної техніки, а також техніки для живлення та захисту рослин, які надаються учасниками виставки. Усі зацікавлені взяти участь у розіграші мають пройти онлайн-реєстрацію, відзначити ті види техніки, які найбільш актуальні. Деталі участі в розіграші – на сайті. Реєстрація триватиме до 21 жовтня.

Всеукраїнська акція «Зелений щит планети»: збережемо ліс – допоможемо сільському господарству

На честь кожного відвідувача виставки буде висаджене дерево: 20 000 відвідувачів – 20 000 дерев. Загальна площа ділянки – 2 га. Кожна людина, яка відвідає виставку, буде безпосередньо причетна до надзвичайно важливої справи – боротьби зі стихійними лихами і поліпшення кліматичних умов для сільгоспвиробництва та екології загалом.

Виставка відбуватиметься в Міжнародному виставковому центрі.

Landlord раніше повідомляв про те, що на Всесвітній виставці в Дубаї Україна збудує павільйон за $5 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...