Новини / Логістика     24 квітня 2020 10:25

Зрадники України – Вадатурський жорстко розкритикував роботу Криклія

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський розкритикував Міністерство інфраструктури України за законопроект «Про внутрішній водний транспорт».

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, проект закону «Про внутрішній водний транспорт» запланований на позачерговому засіданні сесії Верховної Ради, яке має відбутися 24 квітня.

“Кажу з позиції головного інвестора в розвиток внутрішніх річкових перевезень і морегосподарського комплексу, в який вже інвестував понад 2 мільярди доларів США. Наголошую це, тому що в такій ситуації часто виникають логічні запитання: а що в цій сфері зробили ті, хто розробляє, а потім і голосує за ці законопроекти? Хтось інвестував більш ніж наша компанія і взагалі щось інвестував? А що зробив міністр інфраструктури? А депутати ВР, в т. Ч. І члени транспортного комітету ВР, взагалі розбираються в цій проблематиці? На жаль, відповіді на ці питання будуть однаковими – нічого чи ні, – написав Олексій Вадатурський.

Читайте: В Україні міліють річки та озера – як це вплине на агросферу

Вадатурський заочно назвав депутатами, які підтримають цей законопроект, зрадниками. Таким чином, законопроектом передбачається проведення днопоглиблювальних робіт без дозвільних документів.

“Саме такі сумні висновки переконують мене, що голосування за проект закону №1182-1-д в існуючій редакції – це неповага до України в цілому, неповагу до людей бізнесу, які розвивають річкове судноплавство в Україні, неповага до тих, хто відроджує суднобудування в Україна. Це зрадники України! Тому що голосуючи за, вони роблять все, щоб: знищити український прапор на українських річках; знищити українське суднобудування; знищити екологію українських річок, надаючи можливість скидати в річки суднові стічні води прямо на ходу”, – написав Олексій Вадатурський.

Олексій Вадатурський пригрозив у такому випадку звернутися до Президента України Володимира Зеленського.

“Я не прихильник таких радикальних закликів, але і не дозволю, щоб дилетанти витирали ноги об українське. Вам знову потрібно роз’яснити ситуацію і показати реальний стан справ і наслідки, до яких призведе така політика? Я готовий. Або мені потрібно звертатися до президента, Офісу Президента України або прем’єр-міністра? Я теж готовий і дійду й до них. Я просто шокований цією ситуацією… За період моєї діяльності було багато різних ситуацій, і я думав, що гірше бути не може, але ви перевершили мої найгірші очікування. Такого бездарного відношення до економіки України ще не було. Ви найслабша команда міністерства інфраструктури за всю історію незалежності України!”, – сказав Олексій Вадатурський.

Раніше Олексій Вадатурський повідомив, що за 2 тижні модернізує обласну інфекційну лікарню міста Миколаєва до сучасних стандартів, аби вчасно та ефективно місто могло боротися з коронавірусом.

Читайте також