Новини / Інвестиції     07 квітня 2020 15:46

За 2 тижні повністю модернізуємо обласну інфекційну лікарню Миколаєва – Олексій Вадатурський

Директор компанії "Нібулон" Олексій Вадатурський повідомив, що за 2 тижні вирішить всі нагальні питання обласної інфекційної лікарні Миколаєва, яка за останні 4 роки отримала всього 400 тис. гривень фінансування й не готова ефективно протистояти пандемії COVID-19.

За словами очільника компанії “Нібулон”, пілся особистого відвідування лікарні, яка триматиме однією з перших удар коронавірусу, приймаючи заражених вірусом пацієнтів, враження у нього, залишилися, м’яко кажучи, не найкращі. Інфраструктура інфекційної лікарн залишає бажати кращого, адже до цього медична установа фінансувалася за залишковим принципом.

Тож Олексій Вадатурський вирішив не словами, а конкретними справами допомогти лікарям у боротьбі з COVID-19.

“Можна критикувати роботу, точніше бездіяльність, теперішніх і колишніх депутатів та чиновників, але я прийняв рішення піти іншим, ефективним шляхом. Я вирішу нагальні проблеми цієї лікарні всього за 2 тижні. Не просто перерахую кошти на якийсь фонд і заспокоюся. Ні! За 2 тижні ми виконаємо роботи, які не виконувалися десятиріччями. І моєму колективу не буде соромно, як ми допомогли цій лікарні, і кожен мешканець області та міста буде знати, що отримає належне лікування в належних умовах. На цей період лікарня стане свого роду нашим підрозділом. І щовечора я буду знати про вже виконаний об’єм робіт і перелік завдань на завтра. Думаю, це буде саме той позитивний стрес для лікарів, який і надасть їм сили боротися за життя та здоров’я кожного з нас”, – зазначив Олексій Вадатурський.

Читайте: Люди більше не потрібні: в Італії запустять повністю автоматизовану вертикальну ферму

Зокрема, за словами пана Вадатурського, на ремонт лікарні вже закладено 17 млн гривень, і ці гроші підуть на:

  • Облаштовання нової кисневої мережі на 86 точок подачі кисню до апаратів ШВЛ.
  • закупку й запуск в експлуатацію нові апарати ШВЛ,
  • монтування сучасної електричної дезінфекційної камери,
  • облаштування нової пральні, закупку сушильних та прасувальних машин (до цього персонал використовував машини  50-60-х років, а речі сушилися на вулиці),
  • відновлення пандусів та покриття проїжджих частин на території лікарні,
  • відновлення огорожі по периметру території,
  • ремонт харчоблока.

Утім, це далеко не повний перелік допомоги обласній інфекційній лікарні Миколаєва. Олексій Вадатурський обіцяє зробити все, аби людям надавалася якісна, сучасна медична допомога і вони почували себе в безпеці.

“Поки я зроблю все, щоб люди, які, не дай Боже, потраплять в інфекційну лікарню, були впевнені, що їм тут допоможуть, але бактеріологічні війни лише починаються, тому нова, а головне сучасна лікарня вкрай потрібна”, – зазначив директор “Нібулона”.

Нагадаємо, раніше Олексій Вадатурський повідомив, що “Нібулону” вдалося лише за добу в Миколаєві організувати лабораторію для визначення коронавірусу, яка здатна на добу проводити 400 аналізів.

Читайте також